• psks_01.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_08.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_03.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_06.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_04.jpg

Dekoracja zwycięzców  27 maja 2018r.

Godz. 16:00  Ogród Parafialny

Konkurs  wiedzy św. Stanisław Kostka, święty buntownik

patron Polski, dzieci i młodzieży

Kat. SP

1. Emilia Wolny 6 c,
2. Patrycja Przybytek 6 c,
3. Klaudia Wróbel 6 c
WYRÓŻNIENIE
Julia Szymańska 4 d,
Paweł Rosa 4 a.

Kat.  Kl. VII i Gimnazjum 

1. Weronika Rosa
2. Maria Mrowiec
3. Sara Martyniak

Konkurs plastyczny św. Stanisław Kostka, święty buntownik
1. Emila Laszczyk
2. Marysia Komedera
3. Gabrysia Prorok
WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Michniewicz
Jakub Butrym

TRÓJBÓJ Dziewczęta

KL. IV
1. Julia Socha
2. Patrycja Błasiak
3. Emilia Sopecka

KL. V
1. Wiktoria Śiątko
2. Wiktoria Kępys
3. Oliwia Budniak

KL. VI
1. Klaudia Wróbel
2. Maria Komędera
3. Aleksandra Bilewicz

TRÓJBÓJ CHŁOPCÓW

KL. IV
1. MICHAŁ KWAŚNIAK
2. MACIEJ ŚMIGAS
3. PAWEŁ ROSA

KL. V
1. KACPER MIĘKIŃSKI
2. PIOTR CISOŃ
3. BARTOSZ BEDNARSKI

KL. VI
1. JAKUB KANIA
2. JAKUB STANCLIK
3. KACPER SZCZOTKA

KOSZYKÓWKA - WIOSNA 2018
Dziewczęta
KL. VI
I miejsce
GABRYSIA GACEK
WERONIKA PŁONKA
MARTYNA PŁONKA
ANIA MYNARSKA
HANIA MYNARSKA
MARYSIA KOMĘDERA
II miejsce
KLAUDIA WRÓBEL
DOMINIKA WILCZEK
MARTYNA GIEŁTOWSKA
PATRYCJA PRZYBYTEK
EMILIA WOLNY

KL.V
I miejsce
MARYSIA KONIK
NADIA HONKUS
KINGA HABDAS
ANNA WARECKA
ZUZANNA WOŁCZYK
II miejsce
JUSTYNA SROKA
KLAUDIA MATLAK
WIKTORIA STĘPNIEWSKA
VICTORIA ŚWIĄTKO
WIKTORIA KĘPYS
III miejsce
OLA DUMAN
ANNA MIEDZIŃSKA
MARTA MICHNOWICZ
MAGDA STRUK
IV miejsce
ELA KOCUR
ANNA BOGUNIOWSKA
DOMINIKA ŁYSEK
LENA MYNARSKA
MATYLDA GOLONKA

KL.IV
I miejsce
1. ZUZANNA KONIK
2. PAULINA GREŃ
3. LAURA CZULAK
4. MAJA NALEPA
5. PATRYCJA BŁASIAK
II miejsce
1. DOMINIKA SIEMBAB
2. MARTYNA KÓSKA
3. AMELIA ZAMARŁO
4. OLA MICHNOWICZ
5. MARTYNA MICHNOWICZ
6. WIKTORIA LASZCZAK
III miejsce
1. PATRYCJA PROROK
2. KAMILA GÓRAL
3. JULIA SOCHA
4. HANIA NOWY
5. RENIA CHOLEREK

CHŁOPCÓW
KL. IV
I miejsce
ZONTEK MIŁOSZ
WRZESZCZ MATEUSZ
NAWROCKI JAKUB
KOCOŃ KRZYSZTOF
JAGOSZ PAWEŁ
II miejsce
GACEK SZYMON
KUDZIEŁKO SZYMON
RYSZKA BARTŁOMIEJ
MURAS MATEUSZ
KWAŚNIAK MICHAŁ
III miejsce
ZAMARŁO DAWID
KRAUS JAKUB
KACZMARCZYK MARCIN
DUDZIK BARTŁOMIEJ
IV miejsce
STROJEK MIKOŁAJ
BIAŁEK DOMINIK
BRZEZIŃSKI JAKUB
PŁONKA PATRYK
ŚMIGAS MACIEJ
ZIELIŃSKI FILIP

 KL.V

I miejsce
1. MATEUSZ HANDZLIK
2. JAN KASPEREK
3. PIOTR CISOŃ
4. BARTŁOMIEJ JENKNER
5. SZYMON MUSZYŃSKI
II miejsce
1. KACPER MIĘKIŃSKI
2. JAN DAMEK
3. ARTUR KASPEREK
4. MAKSYMILIAN RUDNICKI
5. WOJCIECH STĘPNIAKOWSKI
6. BARTEK HANDERSKI
III miejsce
1. BARTOSZ JASIONEK
2. JAKUB ŻACZEK
3. ALAN HANDZLIK
4. PODSTAWNY WOJCIECH

KL.VI
I miejsce
JAKUB KANIA
SZYMON STĘPIEŃ
KACPER BIENIEK
KACPER KANIA
JAKUB TALIK
II miejsce
WITEK SOŁTYSIK
MACIEJ ROZUMEK
KSAWERY MĘCNAROWSKI
PATRYK PISOWACKI
JAKUB STANCLIK
III miejsce
MATEUSZ SLIAN
KACPER SZCZOTKA
DOMINIK GÓRNY
JAKUB MARKIEL

PIŁKA RĘCZNA

DZIEWCZĘTA   
KL.V
I miejsce
MARYSIA KONIK
MAGDA STRUK
NADIA HANKUS
MONIKA ZIELEŹNIK
ANNA WARECKA
ZUZANNA WOŁCZYK
OLIWIA BUDNIAK
III miejsce
JUSTYNA SROKA
KLAUDIA MATLAK
WIKTORIA STĘPNIEWSKA
MATYLDA GOLONKA
DOMINIKA ŁYSEK
PAULINA CZAPNIK
MARTA OLMA
II miejsce
MARTA MICHNOWICZ
ELA KOCUR
OLA DUMAN
ANNA BOGUNIOWSKA
LENA MYNARSKA
DOMINIKA WŁOCH

KL. VI
I miejsce
GABRYSIA GACEK
WERONIKA PŁONKA
MARTYNA PŁONKA
ANIA MYNARSKA
HANIA MYNARSKA
MARYSIA KOMĘDERA
ALICJA TALIK
EWELINA HOLISZ
II miejsce
KLAUDIA WRÓBEL
DOMINIKA WILCZEK
MARTYNA GIEŁTOWSKA
PATRYCJA PRZYBYTEK
EMILIA WOLNY
DOMINIKA WŁOCH
MARTA MICHNOWICZ

1. PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW 

KL.VI
I miejsce
JAKUB KANIA
SZYMON STĘPIEŃ
KACPER BIENIEK
KACPER KANIA
JAKUB TALIK
DOMINIK CIESIELSKI
MATEUSZ BECK
JAKUB BUTRYM
II miejsce
WOJTEK SADOWSKI
WITEK SOŁTYSIK
MACIEJ ROZUMEK
PATRYK PISOWACKI
JAKUB STANCLIK
PAWEŁ KOCUR
MATEUSZ SZYMIK
III miejsce
MATEUSZ SLIAN
KACPER SZCZOTKA
DOMINIK GÓRNY
DAWID GÓRA
MACIEJ KALEMBA
DOMINIK KOS
CYPRIAN BERISHA

KL.V
I miejsce
MATEUSZ HANDZLIK
JAN KASPEREK
BARTOSZ BEDNARSKI
BARTŁOMIEJ JENKNER
PIOTR CISOŃ
KAMIL PAWŁOWSKI
SZYMON MUSZYŃSKI
II miejsce
KACPER MIĘKIŃSKI
JAN DAMEK
ARTUR KASPEREK
MAKSYMILIAN RUDNICKI
WOJCIECH STĘPNIAKOWSKI
GRACJAN WENTRYS
III miejsce
JAKUB ŻACZEK
ALAN HANDZLIK
BARTOSZ JASIONEK

Gimnazjum
I miejsce
Szymon Mynarski
Rafał Mikociak
Szymon Gierczyk
II miejsce
Tomek Tomczak
Maksymilian Kruczek
Kacper Wierciński
III miejsce
Michał Szewczyk
Mikołaj Całus
Kacper Wierciński

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - WIOSNA 2018
I miejsce
WERONIKA PŁONKA
GABRYSIA GACEK
MARTYNA PŁONKA
EWELINA HOLISZ
ALICJA TALIK
MARYSIA KOMĘDERA
II miejsce
WIKTORIA KEPYS
PAULINA CZAPNIK
MARTA KASPRZYCKA
MATYLDA GOLONKA
JULITA SIKORA
III miejsce
MARYSIA KONIK
NADIA HANKUS
MARTYNA WIERCIGROCH
ANNA WARECKA
ZUZANNA WOŁCZYK

IV miejsce
KLAUDIA WRÓBEL
DOMINIKA WILCZEK
MARTYNA GIEŁTOWSKA
PATRYCJA PRZYBYTEK
EMILIA WOLNY
MARTA MICHNOWICZ

BESKIDKI PRZEDSZKOLAKI
I miejsce
Krystian Rozum
Eryk Wołoszczak
Igor Jonkowski
Jakub Mleczko
II miejsce
Bartek Bestwina
Krzysztof Bestwina
Piotr Caputa
Wiktor Krzepis
III miejsce
Olaf Ułanowicz
Jakub Burzawa
Adrian Kiepura
Marek Mikrut

BESKIDKI
I miejsce
Bartek Ryszka
Dominik Kopij
Mariusz Mikrut
Kacper Kubinek
II miejsca
Szymon Drygowski
Damian Kołacz
Jakub Marczuk
Dawid Konior
Grzegorz Kolis
III miejsca
Franek Dziki
Kacper Bigaj
Kacper Lanuszny
Michał Gonczarenko
Karol Burchart
IV miejsce
Szymon Gacek
Krzysztof Caputa
Michał Rebajn
Jakub Włosiński
Paweł Matusiewicz
V miejsce
Jakub Kasperek
Antek Budnik
Stasiu Dziki
Marcin Gonczarenko
Adam Lorenc

Klasa IV
I miejsce
Bartłomiej Ryszka
Szymon Gacek
Kacper Błażyjczyk
Marcel Pawłowski
Michał Kwaśniak
Mateusz Muras
II miejsce
Kuba Kraus
Bartłomiej Dudzik
Marcin Kaczmarczyk
Adam Kwaśniak
Szymon Drygowski
III Miejsce
Damian Chrobak
Dawid Zamarło
Kacper Kocur
Adrian Zięba
Miłosz Podyma
Dorian Bigaj
IV miejsce
Miłosz Zontek
Krzysztof Kocoń
Mateuszcz Wrzeszcz
Jakub Nawrocki
Paweł Jagosz

Klasa VI
I miejsce
Dawid Zając
Kacper Stecyk
Kamil Rychlik
Wojciech Sadowski
Kamil Maślanka
II miejsce
Dominik Kos
Cyprian Beriska
Mateusz Slian
Jakubiel Markiel
III miejsce
Kacper Kania
Jakub Kania
Jakub Talik
Kacper Bieniek
Mateusz Beck
Dominik Ciesielski

Gimnazjum
1. Miejsce:
Szymon Szewczyk,
Michał Słowik,
Grzegorz Boguniowski,
Igor Talaga
2. Miejsce:
Tomasz Tomczak,
Kamil Gałuszka,
Michał Szewczyk
3. Miejsce:
Konrad Ptaszek,
Gabriel Bartelmus,
Patryk Jędrzejas

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Kl.4
I miejsce
Paulina Greń
Emilia Sopecka
Emilia Łaszczyk
Julia Kubiak

II miejsce
Martyna Kóska
Dominika Siembab
Amelia Zamarło

III miejsce
Agata Prochot
Weronika Bochenek
Julia Podstawny
Nadia Niewdana

KL. V

I miejsce -5c
Klaudia Matlak
Julita Sikora
Justyna Sroka
II miejsce- 5b
Wołczyk Zuzanna
Konik Maria
Warecka Anna
Struk Magdalena
III miejsce 5a
Aleksandra Duman
Marta Michnowicz
Dominika Włoch
Anna Marek
IV miejsce 5c
Matylda Golonka
Dominika Łysek
Emilia Juraszek
Wiktoria Kępys

KL. VI

I miejsce – kl. 6c
Klaudia Wróbel
Dominika Wilczek
Patrycja Przybytek
Emilia Wolny
II miejsce- kl. 6b
Gabriela Gacek
Komędera Maria
Martyna Płonka
Anna Mynarska


CHŁOPCY
I miejsce VI c
Witold Sołtysik
Ksawery Męcnarowski
Jakub Stanclik
Wojciech Sadowski,
II miejsce VIb
Szymon Stępniewski
Jakub Kania
Kacper Bieniek
Kacper Kania

W klasy IV
I miejsce IVc-
Szymon Kudziełko
Maciej Michalak
Szymon Gacek
Michał Kwaśniak
II miejsce IV a
Mikołaj Strojek
Paweł Rosa
Maciej Śmigas
Patryk Płonka
III m-ce IVb
Kamil Bohaczyk
Miłosz Zontek
Krzysztof Kocoń,
Mateusz Muras
Marcel Pawłowski

GIMNAZJUM

1 miejsce
Grzesiek Krasiński, Michał Siekierski, Tomek Tomczak.
2 miejsce
Łukasz Janik, Mateusz Białek, Igor Zarębski.
3 miejsce
Magda Jabłecka, Oliwia Ślęzak, Krzysiek Krasiński.
4 miejsce
Sylwia Kolasa, Ola Zontek, Emilia Zarzecka.

Wyniki Turnieju Tenisa Ziemnego
Kat. Open
1. Stolarski Dawid
2. Kubinek Dariusz
3. Majcherczyk Rafał
4. Czuk Aleksander
5-6. Merta Rafał, Krajewski Sławomir
7-8. Wolski Patryk, Wizner Sebastian
Kat. 40+
1. Zyzański Wiesław
2. Baczewska Barbara
3. Gajczak-Warwas Barbara
4. Paszek Tomasz
5. Baczewski Wiesław
6. Gołąb Piotr
7. Zyzańska Jadwiga
8. Blachura Grzegorz
9. Blachura Joanna
Open Deble
1. Majcherczyk Rafał, Merta Rafał
2. Stolarski Dawid, Kubinek Dariusz

Debla w kat 40+
1. Marek Adamczyk, Darek Kubinek,
2. Jadwiga Zyzańska, Wiesław Zyzański
3. Barbara Baczewska, Wiesław Baczewski

XXXIII Hałcnowskie Dni Sportu WIOSNA 2018.
27 maja godz. 10:30 - 18:00
Na mieszkańców dzielnicy Hałcnów oraz wszystkich gości czeka wiele atrakcji.

W PROGRAMIE:
– HAŁCNOWSKI RAJD ROWEROWY,
10.30 Msza św. na rozpoczęcie rajdu w Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie,
11:00 zbiórka na boisku przy kościele,
11:30 Start Rajdu,
14:30 powrót Rajdu,

13:30 Otwarcie Pikniku sportowo-rekreacyjnego XXXIII Hałcnowskie Dni Sportu WIOSNA 2018 Ogród parafialny,
– Turniej Piłki Nożnej w kat. Gimnazjum, Liceum i OPEN oraz mecze finałowe w kat. SP,
14:30 – gry i zabawy dla najmłodszych oraz rodziców,
14:30– biegi przełajowe,
14:30– Pokaz Freestyle Football połączony z warsztatami trików piłkarskich i konkursami – Dawid Witos Klubu Fitness Dekatlon,
Nagrody klubu Fitness:
- dla dzieci - miesięczne karnet na szkółkę trików piłkarskich,
- dla dorosłych - karnet na 2 tygodniowe wszystkie usługi Klubu Fitness Decatlon: korty, siłownie z opieką trenera, zajęcia fitness oraz maszynę wyszczuplającą Power Slim.
16:00 – podsumowanie wyników turniejów sportowych: koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, w trójboju lekkoatletycznym. Dekoracje zwycięzców uwzględnia również zwycięzców w konkursach: plastycznym oraz religijnym,

Ponadto atrakcje dla dzieci:
- dmuchane zjeżdżalnie,
- wata cukrowa, popcorn, gofry,
- malowanie twarzy,
- czary z baniek mydlanych oraz balonów,
W trakcie imprezy czynny będzie bufet z napojami i słodyczami.
Zabezpieczenie medyczne – Służba Maltańska.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie Straż Miejska.

Wsparcie finansowe:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w BIELSKU-BIAŁEJ
Stowarzyszenia Parafiada im. J. Kalasancjusza
RADA OSIEDLA HAŁCNÓW

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
WSPÓŁPRACA – Klub Fitness Dekatlon.
Udział w imprezie na własną odpowiedzialność.
ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ ZABAWY!!!!

rok sw stanislawa kostki

XXXIII Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji „WIOSNA 2018"


KONKURSY:
"Św. Stanisław Kostka patron Polski, dzieci i młodzieży"


Wiedzy - SP - s. Romana, Gimnazjum - ks. S. Szczotka,
Plastyczny - SP I-III oraz IV-VI, Gimnazjum - A. Stachura,

Święty Stanisław Kostka w 2018 roku patronuje Kościołowi katolickiemu w Polsce. W tym roku przypada również 450 lat od śmierci młodego jezuity.
Stanisław Kostka urodził się 28 października 1550 w Rostkowie pod Przasnyszem (Mazowsze), zmarł 15 sierpnia 1568 w Rzymie.
Został beatyfikowany w 1602 przez papieża Pawła V i kanonizowany przez Benedykta XIII 31 grudnia 1726.
Od 1671r. jest jednym z głównych patronów Korony Polskiej i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Oręduje także za studentami i nowicjuszami jezuickimi, a także za polską młodzieżą.
Św. Stanisławowi Kostce przypisuje się zwycięstwo Polski odniesione nad Turkami pod Chocimiem w 1621r. Król Jan Kazimierz przypisywał orędownictwu Świętego zwycięstwo odniesione pod Beresteczkiem (1651).
Relikwie Świętego spoczywają w kościele św. Andrzeja na Kwirynale w Rzymie. Dwieście lat po kanonizacji sprowadzono do Polski cząstkę jego relikwii.

XXXIII Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji „WIOSNA 2018" 

Turniej Badmintona 


19.05.2018 r. godz. 11:00 


- kat. SP (0-II, III-IV, V-VI), Gim., Liceum i OPEN – sala SP nr 28- zapisy w dniu turnieju,

Turniej badmintona
KL. III
1. Marci Michalak
2. Piotr Juraszek
kl. IV - chłopcy
1. Szymon Satława
2. Szymon Gacek
3. Maciej Michalak
4. Mikrut Mariusz

kl.IV - dziewczęta
1. Zuzanna Konik
2. Nikola Kozubowska
kl. V
1.Marta Michnowicz
2.Maria Konik
3.Kinga Habdas
4.Marta Olma
5. Emilia Juraszek
Gimnazjum
1. Julia Grduk
2. Wiktoria Arendalska

Wspierają nas