• psks_03.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_01.jpg
  • pilkarze.jpg
  • banner_07.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_06.jpg
  • banner_08.jpg

 MIKOAJ0 n

W turnieju uczestniczyło 40 zawodników. Lącznie rozegrano 15 meczy.

WYNIKI:
1. PSK Linik
2. P-SKS BESKIDY I
3. PKS Wilamowice
4. MKS Sól
5. P-SKS BESKIDY II
6. P-SKS BESKIDY III

Najlepsi zawodnicy drużyn:
1. PKS Lipnik - Kacper Frysz,
2. P-SKS BESKIDY I - Mateusz Pochopień
3. PKS Wilamowice - Damian Markiel
4. MKS Sól - Gracjan Bułka
5. P-SKS BESKIDY II - Kamil Bohaczyk
6. P-SKS BESKIDY III - Bartek Dudzik.
Składy drużyn:
BESKIDY I - Mateusz Pochopień,Krystian Poohopień, Szymon Gacek, Bartek Ryszka, Michał Kwaśniak, Szymon Drygowski, Marcin Jachowicz,
BESKIDY II - Mateusz Pochopień, Krystian Pochopień, Szymon Gacek, Bartek Ryszka, Michał Kwaśniak, Szymon Drygowski, Marcin Jachowicz,
BESKIDY III - Bartek Dudzik, Kamil Honkisz, Bartosz Bednarski, Piotr Cisoń, Dawid Zamarło Damian Chrobak.
Sędzia Mateusz Haj.

Wsparcie Turnieju:

- Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

- P.W. "SPOMET" Spółka Jawna.

KIERMASZ

 

XIV Diecezjalny Andrzejkowy

Turniej Tenisa Stołowego

1 grudnia 2018r.

Kat. SP I-II, III-IV, V-VI, VII, VII i Gim, Liceum i OPEN

godz. 11:00-11:20 przyjmowanie zgłoszeń

godz. 11:20 losowanie

godz. 11:30 rozpoczęcie turnieju

około godz. 13:00 kat. OPEN

Dofinansowanie zadania publicznego ze środków budżetu państwa Ministerstwa Sportu i Turystyki

Projekt „SPORT SPOSOBEM NA ŻYCIE”

WYNIKI:

KL. I-VI
Tekiel Wiktoria
Turek Oliwer
Mateusz Pochopień

Kl. VII-VIII
1. Sudół Amanda
2. Anna Szlagor
3. Justyna Wróbel
4. Karolina Janeczko

1. Krystian Kubinek
2. Szymon Mynarski
3. Michał Młotek
4. Grzegorz Boguniowski

LO
1. Libiszewski Grzegorz
2. Machelski Szynon
3. Stokłosa Artur

OPEN
1. Libiszewski Grzegorz
2. Grzegorz Blachura
3. Turek Jarosław

AMATA

17 listopad 2018 r.

Kategoria Open:
1. Durka Tadeusz – Bielsko-Biała
2. Klafczyński Robert - Zabrze
3. Puda Piotr – Góra
4. Cieślar Marek – Bielsko-Biała
5-6.
Merta Rafał – Bielsko-Biała
Mirek Krzysztof – Kozy
7-8.
Miczołek Krzysztof – Oświęcim
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
9-12.
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Żyrek Piotr - Bielsko-Biała
Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
Lamer Maciej - Zawiercie
13-16.
Blachura Grzegorz– Bielsko-Biała
Nowak Łukasz - Radocza
Machelski Szymon – Kobiernice
Zyzański Wiesław – Bielsko-Biała
17-24.
Stec Bartosz - Strumień
Kopaczka Damian - Janowice
Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
Balsamski Rafał - Bielsko-Biała
Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
Jurzak Jan – Kęty
Szczypka Kordian - Zbytków
Kurtycz Krzysztof – Bielsko-Biała
25-26.
Kubas Weronika – Bielsko-Biała
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała

Kat. Kobiety Open:
1. Topór Marzena - Bielsko-Biała
2. Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
3. Kubas Weronika – Bielsko-Biała

Kat. 40 lat i młodsi:
1. Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
2. Merta Rafał – Bielsko-Biała
3. Miczołek Krzysztof – Oświęcim
4. Nowak Łukasz - Radocza
5-6.
Machelski Szymon – Kobiernice
Topór Marzena - Bielsko-Biała
7-8.
Kopaczka Damian – Janowice
Szczypka Kordian - Zbytków
9-11.
Stec Bartosz - Strumień
Kubas Weronika – Bielsko-Biała
Kurtycz Krzysztof – Bielsko-Biała

Kat. 41-60 lat:
1. Durka Tadeusz – Bielsko-Biała
2. Klafczyński Robert - Zabrze
3. Cieślar Marek – Bielsko-Biała
4. Żyrek Piotr - Bielsko-Biała
5-6.
Mirek Krzysztof – Kozy
Puda Piotr - Góra
7-8.
Lamer Maciej - Zawiercie
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
9-11.
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Balsamski Rafał - Bielsko-Biała
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała

Kat. Weterani 61 lat i starsi:
1. Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
2. Hajdusianek Stanisław – Bielsko-Biała
3. Jurzak Jan – Kęty


Wsparcie finansowe:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Wspierają nas