• cwiczenia.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_07.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_06.jpg
  • pilkarze.jpg
  • banner_08.jpg
  • banner_04.jpg

pn
Podczas turnieju nasi zawodnicy reprezentowali 5 największych klubów sportowych Europy.

WYNIKI: 
I miejsce Londyn
II miejsce Barcelona
III miejsce Madryt
IV miejsce Monachium i Turyn.

REPREZENTACJE:
Londyn: 
Kamil Czerwiński, Jakub Komędera, Cezary Rams, Ignacy Beskidzki, Dawid Konior, Jakub Burzawa,
Barcelona:
Karol Burchart, Adam Pasierbek, Jakub Włosiński, Kacper Mrowiec, Konrad Orlicki,
Madryt:
Michał Gonczarenko, Adam Kwaśniak, Bartek Bestwina, Adam Loranc, Daniel Czerwiński,
Monachium:
Antoni Budniak, Michał Holisz, Kacper Lanuszny, Kacper Kubinek, Maksymilian Fudala,
Turyn:
Dominik Kopij, Stasiu Dziki, Wojciech Kiedroń, Grzegorz Kolis, Maciej Kóska.

Wyróżnieni zawodnicy:
Londyn - Ignacy Beskidzki,
Barcelona- Karol Burchart,
Madryt – Bartek Bestwina,
Monachium – Maks Fudala,
Turyn – Wojciech Kiedroń,

Wyniki meczów:
1. Madryt – Barcelona         2:3
2. Monachium – Turyn        1:1
3. Madryt- Londyn              1:2
4. Barcelona – Monachium 3:1
5. Turyn – Londyn              0:1
6. Madryt – Monachium      2:0
7. Barcelona – Turyn          2:1
8. Monachium- Londyn       1:1
9. Madryt- Turyn                 1:1
10. Barcelona- Londyn       0:4

 

 17202903 1344120538960700 2437374874105065027 n


Zarząd P-SKS „BESKIDY” zwraca się z prośbą o wsparcie organizowanego kiermaszu po przez przekazanie słoików z domowymi przetworami :) np. dżemy, konserwowa papryka, ogórki …..
Słoiki prosimy przynieść na zajęcia piłki nożnej.
Ponadto organizatorzy zbierają:
a) zabawki, pluszaki, gry planszowe, puzzle, klocki lego (mogą być używane, ale w bardzo dobrym stanie i kompletne).
b) słodycze, art. szkolne, książki dla dzieci oraz niepotrzebną biżuterię.
Wszystko to można przynosić do Pani Kościelnej po każdej Mszy św. oraz w środy w godz. 16:00 do 18:00 do siedziby Klubu w Domu Parafialnym.
Kontakt: R. Zuber tel. 507862 180 oraz A. Stachura 502107305.

IMG 20170311 135450

W turnieju uczestniczyło 40 zawodników. 6 drużyn rozegrało 15 meczy.

Wyniki meczów:

P-SKS „BESKIDY I” - P-SKS „BESKIDY II” 4:0

P-SKS „BESKIDY III”- MKS Obszary 0:3

MKS Sól – PKS Wilamowice 0:8

P-SKS „BESKIDY I”- MKS Obszary 1:2

P-SKS „BESKIDY II” - P-SKS „BESKIDY III” 3:2

MKS Obszary – MKS Sól 4:0

P-SKS „BESKIDY I” PKS Wilamowice 2:0

P-SKS „BESKIDY II”- MKS Obszary 1:1

P-SKS „BESKIDY III”- MKS SÓL 2:1

PKS Wilamowice – MKS Obszary 1:2

P-SKS „BESKIDY I”- P-SKS „BESKIDY III” 3:1

P-SKS „BESKIDY II” - MKS Sól 2:1

P-SKS „BESKIDY III” - PKS Wilamowice 0:6

P-SKS „BESKIDY I”- MKS Sól 1:0

P-SKS „BESKIDY II” - PKS Wilamowice 2:8

Końcowa klasyfikacja:

1 miejsce MKS Obszary

2 miejsce P-SKS „BESKIDY I”

3 miejsce PKS Wilamowice

4. miejsce P-SKS „BESKIDY II”

5. miejsce P-SKS „BESKIDY III”

6. miejsce MKS SÓL

Najlepsi zawodnicy drużyn

MKS Obszary – Michał Słowik

P-SKS „BESKIDY I” - Grzegorz Boguniowski

PKS Wilamowice- Łukasz Balcarczyk

P-SKS „BESKIDY II” - Kacper Szczotka

P-SKS „BESKIDY III” - Witold Stanclik

MKS SÓL – Hubert Szczotka

P-SKS „BESKIDY I”
Mynarski Szymon, Trojak Samuel, Sadowski Wojtek, Boguniowski Grzesiek, Pławecki Szymon, Kania Kacper, Męcnarowski Ksawery,

P-SKS „BESKIDY II”

Berisch Cyprian, Maguda Dawid, Szczotka Kacper, Górny Dominik, Bieniek Kacper, Młotek Michał, Witold Sołtysik,

P-SKS „BESKIDY III”:

Paweł Kocur, Beck Mateusz, Jakub Kania, Rozumek Maciej, Stanclik Witold, Ciesielski Dominik, Kacper Gąsiorek.

Sędzia – Krzysztof Boguniowski.

Trener – Dariusz Sopecki.

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej rocznik 2005-2004 
11 marca 2017 r. godz. 11:00 sala SP nr 28

Wspierają nas