• psks_01.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_02.jpg
  • pilkarze.jpg
  • banner_08.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_06.jpg

X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ IM. STEFANA ZUBERA
POD HONOROWYM PATRONATEM
STANISŁAWA SZWEDA
WICEMINISTRA RODZINY, PRACY i POLITYKI SPOŁECZNEJ

11 maja 2019r.
Godz.8:00
- dziewczęta i chłopcy kat. Liceum sala gimnastyczna ul. Wyzwolenia 343 B-B,

12 maja 2019r.
Godz. 19:00 Turniej nocny – sala gimnastyczna ul. Witosa 96 B-B.

14 maja 2019r.

dziewczęta i chłopcy kat. Gimnazjum 
na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej.
Program:
godz. 8:00 rozgrzewka drużyn
godz. 9:00 otwarcie turnieju
rozgrywki sportowe
godz. 16:00 uroczyste zakończenie

Wsparcie finansowe:
• Ministerstwo Sportu i Turystyki,
• Urząd Miejski w Bielsku-Białej,
• Solidarność NSZZ Region Podbeskidzie.
• Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej,
• P.W. SPOMET Sp.j. Producent Słodyczy – Marek Adamczyk.
• ANGA Uszczelnienia mechaniczne Sp. z o.o.

P-SKS "BESKIDY"  oraz Zarządu Koła nr 7 PZERI w Hałcnowie  proponuje seniorom udział w następujących imprezach kulturalnych:
1. „Wesele” – Teatr Polski w Bielsku-Białej
12 czerwiec godz. 19:00 — środa
Cena biletu dla seniorów 20,00 zł.


2. "Bóg mordu” DOM MUZYKI BCK,
12 PAŹDZIERNIKA G. 18.00.
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł.


3. Ballet Opera of Kiev - DZIADEK DO ORZECHÓW DOM MUZYKI BCK,
28 listopada godz. 17.00
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł


4. Russian National Ballet KOSTROMA
30 listopada godz. 19.00
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł.


Szczegółowe informacje www.bck.bielsko.pl


Zapisy w dniu 6 maja w siedzibie RO Hałcnów w godz. 9:00-11:00.

 

„Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli”
W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz wsparli Piotrusia i jego rodziców.

Dziękuję za życzliwość i dar serca.

Świadomość, że jest wśród nas wiele osób gotowych nieść pomoc potrzebującym, jest bardzo budująca i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy dla innych ma sens.
Życzę Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask,
które napełnią każdą chwilę nadzieją i optymizmem,
a spotkania z bliskimi sercu niech będą pełne miłości i życzliwości.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Renata Zuber

protok

 

 PN 20194 o
Klasyfikacja:
I miejsce – P-SKS BESKIDKI I
II miejsce – PKS Lipnik
III miejsce – MBF Obszary
IV miejsce – P-SKS BESKIDKI II
V miejsce – P-SKS BESKIDY Hałcnów
VI miejsce – MKS Sól
Najlepsi zawodnicy
P-SKS BESKIDKI I – Piotr Dyczek
PKS Lipnik – Szymon Chrobak
MBF Obszary – Dominik Łyszczarz
P-SKS BESKIDKI II – Piotr Juraszek
P-SKS BESKIDY Hałcnów – Marcel Pawłowski
MKS Sól – Patryk Włoch
Reprezentacje w składzie:
P-SKS BESKIDKI I
– Piotr Dyczek, Szymon Gacek, Kuba Kraus, Krystian i Mateusz Pochopień, Szymon Przygoda, Paweł Sacha, Dawid Zamarło,
P-SKS BESKIDKI II
– Marcin Jachowicz, Piotr Juraszek, Kuba Kasperek, Adam Kwaśniak, Robert Toporowski, Szymon Walczak, Miłosz Zątek
P-SKS BESKIDY Hałcnów
– Piotr Babiński, Szymon Chrobak, Kuba Damek, Kacper Fryś, Nikodem Kinior, Marcin Kropacz, Dawid Mardauj.

Sędzia Jarosław Pochopień.

Wspierają nas