• psks_03.jpg
  • banner_07.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_01.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_04.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_04.jpg

PROTOKÓŁ

KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ PRZYJACIEL”

XLII HAŁCNOWSKIE DNI SPORTU I REKREACJI  "JESIEŃ 2022"


W Hałcnowskim Domu Kultury w dniach 20.09-14.10.10.2022 zorganizowano konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”, do którego zgłosiło się 40 młodych artystów – uczestników zajęć w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Jury w składzie:
Iwona Greczka – plastyk
Bożena Adamczyk – Kierownik Domu Kultury w Hałcnowie
Renata Zuber – prezes Parafialno-Szkolnego Klubu Sportowego ”BESKIDY”
Postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA MALUCHY
I MIEJSCE – MICHAŁ GARDAS (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Miał Miał”
I MIEJSCE – OSKAR MICHNOWICZ (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Junior”
I MIEJSCE – WOJCIECH LUBECKI (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Garf”
I MIEJSCE – ANASTAZJA MLECZKO (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kotek Michalina”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 6 lat
I MIEJSCE – LIDIA KASPEREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Oliwia”
II MIEJSCE – SONIA JĘDRZEJCZYK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Maja”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 7 lat
I MIEJSCE – LENA GRABSKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moje przyjaciółki”
II MIEJSCE – NATALIA RĄCZKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel Pablo”
III MIEJSCE – MATEUSZ BULENDZIAK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój kot Wojtuś”
III MIEJSCE – LAURA GĄSIOREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 8 lat
I MIEJSCE – AGATA MICKIEWICZ za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciel Kuba”
II MIEJSCE – AGNIESZKA GĄSIOREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel Fifi”
II MIEJSCE – MARIA ZEMANEK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Marta”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 9-11 lat
I MIEJSCE – DAWID MAJCHERCZYK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel”
II MIEJSCE – HANNA GRABSKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moje przyjaciółki”
III MIEJSCE – LENA DOMERACKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój pies czako”
WYRÓŻNIENIA
WYRÓŻNIENIE – POLA OLCZAK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel- Rózia”
WYRÓŻNIENIE – URSZULA HAŁUCHA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moja siostra Julia”
WYRÓŻNIENIE – WOJCIECH MICKIEWCZ za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciel Dominik”
WYRÓŻNIENIE – ALEKSANDRA DWORNIK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjacielManiek”

TERMIN:
15 października 2022

ORGANIZATOR
- Parafialno-Szkolny Klub Sportowy "Beskidy",

WSPARCIE:
- Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP- puchary,
- Santander Bank Polska - nagrody indywidualne.

W turnieju wzięło udział 88 zawodników 

GRUPA STARSZA – 6 drużyn:

- 1 miejsce drużynowo
NIEBIESCY:
Antoni Budniak
Kamil Gomola
Łukasz Rokowski
Szymon Sadowski
Adam Musiał

- 2 miejsce drużynowo
CZERWONI:
Kamil Bulańdziak
Adam Handzlik
Antoni Handzlik
Tomasz Mieszczak
Tomasz Bulańdziak

- 3 miejsce drużynowo
POMARAŃCZOWI
Maksymilian Fudala
Wiktor Kawka
Kamil Młotek
Eryk Wołoszczak
Gabriel Jeliński
Wojciech Gębalski

- Król Strzelców Antoni Budniak

- Najlepszy Bramkarz Łukasz Rokowski

- Najaktywniejszy Zawodnik Tomasz Mieszczak

- Zawodnik Fair-Play Adam Handzlik

- Najlepszy Zawodnik drużyny
Niebiescy - Adam Musiał
Czerwoni - Antoni Handzlik
Pomarańczowi - Wiktor Kawka
Zieloni - Igor Leśniak
Szarzy - Bartłomiej Bestwina
Biali - Michał Rebajn

BESKIDKI 1

GRUPA  ŚREDNIA 
- 1 miejsce drużynowo
BIALI:
Antoni Iskrzycki
Julia Pasturczak
Marcel Pietrowski
Kacper Korzeń
Hubert Hrabowski

- 2 miejsce drużynowo
NIEBIESCY:
Wiktor Sędziak
Julia Rozum
Mateusz Pasturczak
Marek Włosiński
Szymon Gołąb

- 3 miejsce drużynowo
ZIELONI:
Artur Wójciak
Sebastian Zawiła
Mateusz Burzawa
Krystian Walczak
Antoni Wojtyłko

- Król Strzelców Antoni Iskrzycki

- Najlepszy Bramkarz Wojciech Pawlak

- Najaktywniejszy Zawodnik Wiktor Sędziak

- Zawodnik Fair-Play Bartosz Luber

- Najlepszy Zawodnik w drużynie
Biali - Hubert Hrabowski
Niebiescy - Mateusz Pasturczak
Zieloni - Artur Wójciak
Czerwoni - Piotr Caputa
Pomarańczowi - Maksymilian Kawka
Błękitni - Nataniel Bierczak

BESKIDKI 2
GRUPA NAJMŁODSZA– 6 drużyn:

- 1 miejsce drużynowo
BIALI:
Julian Gontarz
Kacper Iskrzycki
Grzegorz Jurdyga
Ksawery Wójcik

- 2 miejsce drużynowo
CZERWONI:
Wiktor Stanclik
Dominik Gomola
Michał Martyniak
Miłosz Zemanek

- 3 miejsce drużynowo
ŻÓŁCI:
Oskar Budzyński
Adam Handzlik
Jakub Kępczyński
Tymoteusz Klimkowski
Ryszard Gocek

- Król Strzelców Julian Gontarz

- Najlepszy Bramkarz Ksawery Wójcik

- Najaktywniejszy Zawodnik Adam Handzlik

- Zawodnik Fair-Play Marcin Kuszek

- Najlepszy Zawodnik z kążdej drużyny
BIALI - Grzegorz Jurdyga
CZERWONI - Dominik Gomola
ŻÓŁCI - Jakub Kępczyński
NIEBIESCY - Oliwier Blachura
POMARAŃCZOWI - Jakub Wołoszczak
BŁĘKITNI - Szymon Gębalski

 Sędzia - Wojtek Bąbka.

BESKIDKI 3

logo MST

 

TEDI

Rodzinne wyjście do kina Helios (Sfera)

TEDI i szmaragdowa tablica / familijny
Animacja / Przygodowy
23 października - niedziela
14:10 - zbiórka przy kasie,
14:30 - seans.
Opis filmu
Największym marzeniem Tediego jest zostać zaakceptowanym przez kolegów archeologów. Kiedy niechcący niszczy egipski sarkofag, ściąga na siebie i swoich przyjaciół klątwę. Uratowanie Mumii, Jeffa i Belzoniego zapoczątkuje pełną akcji przygodę. Wraz z Sarą przemierzy pół świata, aby odwrócić klątwę Szmaragdowej Tablicy.

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom za wzięcie udziału w konkursie.

KONKURS Wyniki Nowy

 

Kopernik Prace

 

Podkategorie

Wspierają nas