• banner_07.jpg
  • psks_02.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_06.jpg
  • banner_08.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_03.jpg

Tenis stołowy, badminton  dziewcząt i chłopców, kategoria wiekowa - OPEN

Treningi odbywają się w dniach:

  • wtorek w godz. 16.30 - 18.00 - tenis stołowy SP- B. Baczewska, G. Blachura
  • wtorek w godz. 18.00 - 20.00 - tenis stołowy Gim i Liceum- B. Baczewska, G. Blachura
  • środa w godz. 18:00 - 20.00 - tenis stołowy gr. starsza - B. Baczewska, G. Blachura 
  • czwartek  w godz. 17.00 - 18.00 - tenis stołowy SP- B. Baczewska, G. Blachura
  • czwartek  w godz. 18.00 - 20.00 - tenis stołowy Gim i Liceum- B. Baczewska, G. Blachura
  • piątek  w godz. 18:00 - 20.00 - tenis stołowy rozgrywki II Ligii Tenisa Stołowego - wg harmonogramu

MECZE II LIGI TENISA STOŁOWEGO W HAŁCNOWIE:
  10.02.2017r.     17.02.2017r.     17.03.2017r.   7.04.2017r.      21.04.2017r. 

 

Miejsce zajęć:

Sala Gimnastyczna SP nr 28

Kadra szkoleniowa:
OPIEKUNOWIE

Barbara Baczewska tel. kontaktowy 696593100
Grzegorz Blachura tel. kontakt 787663464

 Siatkówka dziewcząt i chłopców

Treningi odbywają się w dniach:  

  • środa 7:15-8:00 piłka siatkowa dziewczęta - K. Więcek,
  • czwartek 7:00-8:00 siatkówka   chłopcy SP – A. Satława,
  • piątek 16:00 - 18:00 siatkówka dziewcząt i chłopców SP i Gimnazjum - M. Bunach, A. Jarco
  • piątek 19:30-20:55 piłka siatkowa GIM, LO Studenci – zawodnicy Amatorskiej ligi Siatkówki P. Wolski,

  Miejsce zajęć:
Sala Gimnastyczna SP nr 28

Piłka nożna

Treningi odbywają się w dniach:

  • poniedziałek

15:20-16:10 piłka nożna BESKIDKI I (rocznik 2008) - W. Bąbka Tel. 665233865, *

16:10-17:00 piłka nożna BESKIDKI II (2009-2010) - W. Bąbka, *

  • wtorek 15:30 – 16:30  piłka nożna  CHŁOPCY SP - W. Bąbka
  • piątek 18:00-19:30 piłka nożna ministranci ks. S. Szczotka,

Odwołane zajęcia:

  1.04.2016r.     8.04.2016r.      22.04.2016r.

sobota 

8:00-9:00 piłka nożna BESKIDKI I - W. Bąbka, *

9:00-10:00 piłka nożna BESKIDKI II - W. Bąbka,*

10:00-11:00 piłka nożna przedszkolaki – W. Bąbka,*

11:00-13:00 piłka nożna SP III-IV / V-VI  – Darek Sopecki,

15:00-17:00 piłka nożna OPEN

 Miejsce zajęć:

Sala Gimnastyczna SP nr 28

Kadra szkoleniowa:
Wojciech Bąbka  

Dariusz Sopecki

Koszykówka

Treningi odbywają się w dniach:

  • środa 13:40-14:40 koszykówka  SP  dziewczęta kl. V-VI  – M. Kapka
  • piątek 14:30-15:30 koszykówka  SP chłopcy kl. V-VI  – M. Kapka

Miejsce zajęć:

 Sala Gimnastyczna SP nr 28

Kadra szkoleniowa:

Marek Kapka -  tel. kontaktowy

PIŁKA RĘCZNA

  • wtorek 

7:00-8:00 piłka ręczna dziewczęta i chłopcy -  S. Strojek

  • Miejsce zajęć:

Sala Gimnastyczna SP nr 28

 

ZAJĘCIA PŁYWANIA

Poniedziałek 17:00-18:00 - dziewczęta i chłopcy SP - S. Strojek

Pływalnia Kozy  

Wspierają nas