• cwiczenia.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_01.jpg
  • banner_03.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_03.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_02.jpg
  • pilkarze.jpg

Opracowanie zbiorcze wyników ankiet przeprowadzonych wśród beneficjentów uczestniczących w projekcie ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030” w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania "AKTYWNOŚĆ JEST PRZYJEMNA".


W ankiecie udział wzięło 100 beneficjentów.

 1 . W jakich inicjatywach podejmowanych przez Klub brałeś udział ?
- zajęcia sportowe 50%,
- turniejach sportowych 37%
- konkursach 26 %
- piknikach rodzinnych, 53 %
- zajęciach wakacyjnych 22 %
- wycieczkach krajoznawczych 39 %,
- akcjach charytatywnych 22%,
- warsztatach 39%,
- wydarzeniach kulturalnych 45%,
- kursach 29%,

Pytanie 2-Jak dowiadujesz się o podejmowanych działaniach?
- informacje na stronie internetowej 46%,
- informacje na facebooku P-SKS Beskidy 60%,
- ogłoszeń parafialnych 63 %,
-relacje innych uczestników 49 %,

Pytanie 3 –Jakie odnosisz korzyści biorąc udział w przedsięwzięciach wymienionych w punkcie 1 ?
- rozwijam się intelektualnie 64%,
- rozwijam sprawność fizyczną 63%,
- doskonalę umiejętności współpracy w grupie 70%,
- uczę się odpowiedzialności 41 %,
- staję się samodzielny(a) 47%
- odczuwam satysfakcję z niesienia pomocy innym 63%,
- zdobywam nowe umiejętności 54%,
- cieszy mnie przynależność do społeczności lokalnej 51%,
- ciekawie spędzam wolny czas 72%,
- nabywam doświadczenie 43%
- pracuję na rzecz środowiska lokalnego, 29%
- nawiązuję współprace z rówieśnikami 61%

Pytanie 4. Czy chętnie bierzesz udział w podejmowanych działaniach?
- tak 100%
- nie 0%
- nie zawsze 0%,

Pytanie 5-Czy chciałbyś, aby w Klubie były podejmowane inne inicjatywy,
-tak 76%
- nie 1,
- nie mam zdania 23 %
6 Podaj propozycje innych inicjatyw, którymi interesują Ciebie w najbliższym czasie:

BENEFICJENCI PODALI 117 propozycji najważniejsze
Wyjazdy na basen kryty, termalny 18
Zajęcia kulinarne - kurs 7
Kurs tańca 7
Wycieczki 6
Kulig zimowy 5
Spotkanie z kosmetologiem 5
Udział w turniejach międzyszkolnych 4
gimnastyka seniora 4
spotkanie z dietetykiem 4
zajęcia łamigłówki, rozgrywki umysłowe 3
Wycieczki Beskidy 3
wycieczka - spływ Dunajcem 3
spotkanie z ciekawymi ludźmi 3
robienie kwiatów z bibuły 3
kurs języka obcego 3
wyjścia do kina 3
trampoliny dla dzieci 2
kurs haftowania 2
gry planszowe 2

nowe fio


Zabrzmiały największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabrakło także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszała m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego".

Koncert programowo nawiązywał  do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Koncert dofinansowany został przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030” w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania "AKTYWNOŚĆ JEST PRZYJEMNA".

nowe fio

koncert wiedenski bez dat male

 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla Beskidków 4 grudnia 2021
Turniej dofinansowany został przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030” w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania "AKTYWNOŚĆ JEST PRZYJEMNA".
nowe fio
Turniej Mikołajkowy Gr. 1 i 2.
 
1. Miejsce - Szarzy:
Miłosz Zontek 
Krystian Rozum 
Kamil Młotek 
Maksymilian Fudala 
 
2. Miejsce - Czerwoni 
Antoni Budniak 
Łukasz Rokowski 
Rafał Jańcza 
Paweł Buławczyk 
Mateusz Buławczyk 
 
3. Miejsce - Zieloni 
Jakub Kasperek 
Wiktor Kawka 
Gabriel Zubal 
Maciej Ratajczyk 
 
4. Miejsce - Niebiescy 
Michał Rebajn
Bartłomiej Bestwina 
Jakub Burzawa 
Sebastian Kapustka 
Adrian Kiepura
 
Turniej Mikołajkowy Gr. 3 i 4.
 
1.miejsce - Czerwoni
Kacper Piekarz 
Sebastian Zawiła 
Piotr Habdas 
Jakub Moliński 
Wojciech Maślanka 
 
2.miejsce - Żółci 
Adam Handzlik 
Mikołaj Porębski 
Szymon Gołąb 
Jakub Walczak 
Hubert Hrabowski 
 
3.miejsce - Niebiescy 
Antoni Handzlik 
Mateusz Burzawa 
Igor Jonkowski 
Krystian Walczak 
Kacper Korzeń 
 
4.miejsce - Szarzy
Tomasz Mieszczak 
Piotr Caputa 
Maksymilian Kawka 
Wojciech Pawlak 
Antoni Dudzik
Filip Bigaj 
 
5.miejsce - Pomarańczowi 
Antoni Iskrzycki 
Artur Wójciak 
Marcel Pietrowski 
Radosław Lasik 
Nikodem Korzeń 
 
6.miejsce - Biali
Tomasz Bulańdziak 
Bartosz Luber 
Nataniel Bierczak 
Maciej Kinzel 
Marek Włosiński
 
 
Turniej Mikołajkowy Gr. 5 i 6:
 
1.miejsce - Pomarańczowi 
Szymon Gębalski 
Wiktor Stanclik 
Miłosz Kical
Stanisław Bizoń 
 
2.miejsce - Niebiescy 
Tymoteusz Bizoń 
Franciszek Dudzik 
Leonard Broniewski 
Oliwer Blachura 
 
3.miejsce - Czerwoni 
Wojciech Forenda 
Julian Gontarz 
Konstanty Yemenjyan 
Dominik Gomola 
Jan Jurzak 
 
4.miejsce 
Oskar Budzyński 
Tymoteusz Adamaszek 
Michał Martyniak 
Leonard Szlegr 
Krystian Paczyński

 

PN 1n
PN 4
 PN 3 n
 
 
 
 
 
PN 2n

Turniej Mikołajkowy 4.12.21

Gr. 1 i 2.

1. Miejsce - Szarzy:

Miłosz Zontek

Krystian Rozum

Kamil Młotek

Maksymilian Fudala

2. Miejsce - Czerwoni

Antoni Budniak

Łukasz Rokowski

Rafał Jańcza

Paweł Buławczyk

Mateusz Buławczyk

3. Miejsce - Zieloni

Jakub Kasperek

Wiktor Kawka

Gabriel Zubal

Maciej Ratajczyk

4. Miejsce - Niebiescy

Michał Rebajn

Bartłomiej Bestwina

Jakub Burzawa

Sebastian Kapustka

Adrian Kiepura

Turniej Mikołajkowy 4.12.21

Gr. 3 i 4.

1.miejsce - Czerwoni

Kacper Piekarz

Sebastian Zawiła

Piotr Habdas

Jakub Moliński

Wojciech Maślanka

2.miejsce - Żółci

Adam Handzlik

Mikołaj Porębski

Szymon Gołąb

Jakub Walczak

Hubert Hrabowski

3.miejsce - Niebiescy

Antoni Handzlik

Mateusz Burzawa

Igor Jonkowski

Krystian Walczak

Kacper Korzeń

4.miejsce - Szarzy

Tomasz Mieszczak

Piotr Caputa

Maksymilian Kawka

Wojciech Pawlak

Antoni Dudzik

Filip Bigaj

5.miejsce - Pomarańczowi

Antoni Iskrzycki

Artur Wójciak

Marcel Pietrowski

Radosław Lasik

Nikodem Korzeń

6.miejsce - Biali

Tomasz Bulańdziak

Bartosz Luber

Nataniel Bierczak

Maciej Kinzel

Marek Włosiński

Turniej Mikołajkowy 4.12.21

Gr. 5 i 6:

1.miejsce - Pomarańczowi

Szymon Gębalski

Wiktor Stanclik

Miłosz Kical

Stanisław Bizoń

2.miejsce - Niebiescy

Tymoteusz Bizoń

Franciszek Dudzik

Leonard Broniewski

Oliwer Blachura

3.miejsce - Czerwoni

Wojciech Forenda

Julian Gontarz

Konstanty Yemenjyan

Dominik Gomola

Jan Jurzak

4.miejsce

Oskar Budzyński

Tymoteusz Adamaszek

Michał Martyniak

Leonard Szlegr

Krystian Paczyński

 

11 TPN 1

 

Turniej Piłki Nożnej z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę
1 i 2 gr.  

1.miejsce - Pomarańczowi
1. Michał Rebajn
2. Maksymilian Fudala
3. Wojciech Gębalski (Najlepszy zawodnik)
4. Wiktor Kawka
2.miejsce - Szarzy
1. Miłosz Zontek (Najlepszy zawodnik + król strzelców)
2. Maciej Ratajczak
3. Mateusz Buławczyk
4. Krzysztof Bestwina
3.miejsce - Niebiescy
1. Kamil Bulańdziak
2. Bartłomiej Bestwina
3. Kamil Gomola (Najlepszy zawodnik)
4. Paweł Buławczyk
4.miejsce - Biali
1. Rafał Jańcza (Najlepszy zawodnik)
2. Igor Leśniak
3. Adam Musiał
4. Olaf Korczyk
5.miejsce - Czerwoni
1. Antoni Budniak (Najlepszy zawodnik)
2. Bartosz Duśko
3. Kamil Młotek
4. Łukasz Rokowski
6.miejsce - Żółci
1. Krystian Rozum
2. Gabriel Jeliński (Najlepszy zawodnik)
3. Jakub Burzawa
4. Jakub Przybyła
7.miejsce - Zieloni
1. Oliwier Chłopczyk
2. Maciej Chrobak
3. Gabriel Zubal (Najlepszy zawodnik)
4. Adrian Kiepura

Turniej piłki nożnej z okazji Odzyskania Niepodległości 11 Listopada:
3 i 4 gr.

1.miejsce - Pomarańczowi
1. Igor Jonkowski
2. Julia Rozum
3. Antoni Handzlik(Najlepszy zawodnik + królstrzelców)
4. Mateusz Burzawa
5. Krystian Walczak
2.miejsce - Szarzy
1. Tomasz Bulańdziak
2. Tomasz Mieszczak
3. Bartosz Luber
4. Julia Pasturczak
5. Nataniel Bierczak(Najlepszy zawodnik)
3.miejsce - Niebiescy
1. Wiktor Sędziak (Najlepszy zawodnik)
2. Artur Wójciak
3. Filip Bigaj
4. Radosław Lasik
5. Wojciech Maślanka
4.miejsce - Żółci
1. Adam Handzlik (Najlepszy zawodnik)
2. Maksymilian Kawka
3. Jakub Moliński
4. Marek Włosiński
5.miejsce - Czerwoni
1. Kacper Korzeń (Najlepszy zawodnik)
2. Piotr Caputa
3. Hubert Hrabowski
4. Kacper Piekarz
5. Jakub Walczak
6.miejsce - Biali
1. Mateusz Pasturczak(Najlepszy zawodnik)
2. Antoni Iskrzycki
3. Marcel Pietrowski
4. Sebastian Zawiła
5. Nikodem Korzeń


Turniej piłki nożnej z okazji Odzyskania Niepodległości 11 Listopada:
5 i 6 gr.

1.miejsce - Czerwoni
1. Tymoteusza Bizoń (Najlepszy zawodnik + królstrzelców)
2. Miłosz Kical
3. Aleksander Gąsiorek
4. Franciszek Dudzik

2.miejsce - Pomarańczowi
1. SzymonGębalski
2. Jakub Antonowicz (Najlepszy zawodnik)
3. Oliwier Blachura
4. Jan Jurzak

3.miejsce - Biali
1. Wojciech Forenda
2. Miłosz Stanclik
3. Krystian Paczyński(Najlepszy zawodnik)
4. Leon Broniewski

4.miejsce - Niebiescy
1. Stanisław Bizoń(Najlepszy zawodnik)
2. Wiktor Stanclik
3. Józef Gołuch
4. Dawid Zarębski

5.miejsce - Żółci
1. Julian Gontarz(Najlepszy zawodnik)
2. Oskar Budzyński
3. Konstanty Yemenjyan
4. Wojciech Kuna

11 TPN 2

FIO

Warsztaty kulinarne dla dzieci.

25 września oraz 6 październik 2021

kulinarne n
Warsztaty dofinansowane zostały przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030” w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania "AKTYWNOŚĆ JEST PRZYJEMNA".

FIO

Wspierają nas