• psks_03.jpg
 • psks_06.jpg
 • banner_07.jpg
 • banner_03.jpg
 • aqualogo.jpg
 • pilkarze.jpg
 • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
 • psks_05.jpg
 • banner_08.jpg
 • cwiczenia.jpg
 • psks_04.jpg
 • banner_04.jpg
 • psks_02.jpg
 • psks_01.jpg

W dniu 14 grudnia 2014r., Klub HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, zorganizował i przeprowadził przed Domem Pielgrzyma w Hałcnowie, ostatnią w tym roku powszechną akcję poboru krwi pod hasłem „Moja Krew - Ich życie, Podaruj Krople Miłości”.

Do specjalistycznego ambulansu, zgłosiło się 58 chętnych krwiodawców. Krew oddało 57 krwiodawców, dzięki którym zebrano 25,65 litra bezcennej krwi.


Zarząd Klubu HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, serdecznie dziękuje Wszystkim krwiodawcom za udzieloną pomoc, za podzielenia się cząstką siebie.

Marek Mielnik

Prezes Klubu HDK PCK

w Hałcnowie

W niedzielny poranek 27 kwietnia 2014r., w Naszym kościele została przeprowadzona kolejna w tym roku akcja poboru krwi, zorganizowana przez Klub HDK PCK przy tut. Parafii. Pięćdziesięciu jeden chętnych krwiodawców przybyło do specjalistycznego ambulansu. Ostatecznie krew oddało 38 osób, dzięki którym szpitale Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego otrzymały do dyspozycji 17,1 litra bezcennej krwi. Chęć podzielenia się swoją krwią po raz pierwszy wyraziło 12 osób. Pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach - Odział Terenowy w Bielsku-Białej za miłą współpracę oraz Krwiodawcom za znalezienie wolnej chwili na podzielenie się swoim darem życia, serdeczne Bóg zapłać. Kolejny pobór krwi przy Naszym kościele planowany jest na dzień 7 lipca bieżącego roku.

Serdecznie dziękujemy firmie MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa,ul. Strefowa 13 w Tychach, dzięki której mogliśmy degustować jej produkty w postaci napojów i soków Kubusie.


Marek Mielnik

Prezes Klubu HDK PCK

W  dniu 23 lutego 2014r., zaparkowanym na parkingu przed Domem Pielgrzyma w Hałcnowie specjalistycznym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach Oddział Terenowy w Bielsku-Białej, Hałcnowscy krwiodawcy oraz przybyli do Hałcnowa goście, podzielili się najcenniejszym z darów życia, oddając cząstkę siebie. Oddali swoją krew dla ratowania życia drugiej osoby. Na powszechną akcję pobory krwi, którą zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, zgłosiło się 56 osób, krew oddało 51 osób. Łącznie krwiodawcy zebrali 22.950 ml krwi.
Za pomoc innym, serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które się zgłosiły na prowadzoną akcję poboru krwi.

Zarząd Klubu HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, dziękuje również  firmie "Danone" ze Starego Bierunia oraz firmie "Kubusie" z Tychów za swoje artykuły, którymi mogli się częstować-degustować, wszyscy honorowi krwiodawcy podczas prowadzonej akcji poboru krwi.

 

 

Marek Mielnik

Prezes Klubu HDK

W dniu 22 września 2013r., Klub HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, wspólnie z Caritas Diecezji Bielsko Żywieckiej, zorganizował i przeprowadził kolejną w tym roku powszechną akcje poboru krwi pod hasłem „Moja Krew - Ich życie, Podaruj Krople Miłości”.

Do specjalistycznego ambulansu, zgłosiło się 40 chętnych krwiodawców. Ostatecznie krew oddały 33 osoby, dzięki którym zebrano 14,85 litra bezcennej krwi.
W trakcie przedmiotowej akcji, po
raz pierwszy krew oddał p. Dawid Połeć
.

W imieniu Zarządu Klubu HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP
w Hałcnowie oraz Caritas Diecezji Bielsko Żywieckiej, serdecznie dziękujemy za udzieloną pomoc.

Podczas przedmiotowej akcji, krwiodawcy mogli posilić się smakołykami firmy Danone i Kubisie.

Marek Mielnik

Prezes Klubu HDK PCK

w Hałcnowie

Zarząd Klubu HDK PCK przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, serdecznie dziękuje Wszystkim honorowym krwiodawcom za znalezienie wolnej chwili i podzielenie się swoim darem w trakcie  akcja poboru krwi, która odbyła się w dniu 7 lipca 2013r., przed Domem Pielgrzyma im. Jana Pawła II w Hałcnowie.

 

Jednocześnie Zarząd Klubu serdecznie dziękuje firmie Danone z Bierunia Starego oraz firmie MWS Sp. z o. o. w Tychach, za pomoc w przeprowadzeniu tak udanej akcji krwiodawstwa.

Pięćdziesięciu trzech chętnych krwiodawców, przybyło do specjalistycznego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach Odział Terenowy w Bielsku-Białej. Ostatecznie krew oddało 39 osób, dzięki którym Szpitale, otrzymały do dyspozycji 17,550 litra bezcennej krwi. Podczas tej akcji, po raz pierwszy krew oddały 4 osoby.Marek Mielnik
Prezes Klubu HDK

Wspierają nas