• banner_08.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_06.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_02.jpg
  • pilkarze.jpg

P-SKS "BESKIDY"  oraz Zarządu Koła nr 7 PZERI w Hałcnowie  proponuje seniorom udział w następujących imprezach kulturalnych:
1. „Wesele” – Teatr Polski w Bielsku-Białej
12 czerwiec godz. 19:00 — środa
Cena biletu dla seniorów 20,00 zł.


2. "Bóg mordu” DOM MUZYKI BCK,
12 PAŹDZIERNIKA G. 18.00.
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł.


3. Ballet Opera of Kiev - DZIADEK DO ORZECHÓW DOM MUZYKI BCK,
28 listopada godz. 17.00
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł


4. Russian National Ballet KOSTROMA
30 listopada godz. 19.00
Cena biletu dla seniorów 30,00 zł.


Szczegółowe informacje www.bck.bielsko.pl


Zapisy w dniu 6 maja w siedzibie RO Hałcnów w godz. 9:00-11:00.

 

„Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli”
W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz wsparli Piotrusia i jego rodziców.

Dziękuję za życzliwość i dar serca.

Świadomość, że jest wśród nas wiele osób gotowych nieść pomoc potrzebującym, jest bardzo budująca i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy dla innych ma sens.
Życzę Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask,
które napełnią każdą chwilę nadzieją i optymizmem,
a spotkania z bliskimi sercu niech będą pełne miłości i życzliwości.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Renata Zuber

protok

 

 PN 20194 o
Klasyfikacja:
I miejsce – P-SKS BESKIDKI I
II miejsce – PKS Lipnik
III miejsce – MBF Obszary
IV miejsce – P-SKS BESKIDKI II
V miejsce – P-SKS BESKIDY Hałcnów
VI miejsce – MKS Sól
Najlepsi zawodnicy
P-SKS BESKIDKI I – Piotr Dyczek
PKS Lipnik – Szymon Chrobak
MBF Obszary – Dominik Łyszczarz
P-SKS BESKIDKI II – Piotr Juraszek
P-SKS BESKIDY Hałcnów – Marcel Pawłowski
MKS Sól – Patryk Włoch
Reprezentacje w składzie:
P-SKS BESKIDKI I
– Piotr Dyczek, Szymon Gacek, Kuba Kraus, Krystian i Mateusz Pochopień, Szymon Przygoda, Paweł Sacha, Dawid Zamarło,
P-SKS BESKIDKI II
– Marcin Jachowicz, Piotr Juraszek, Kuba Kasperek, Adam Kwaśniak, Robert Toporowski, Szymon Walczak, Miłosz Zątek
P-SKS BESKIDY Hałcnów
– Piotr Babiński, Szymon Chrobak, Kuba Damek, Kacper Fryś, Nikodem Kinior, Marcin Kropacz, Dawid Mardauj.

Sędzia Jarosław Pochopień.

 

pn 2008 i m marzec 2019 o

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce P-SKS „BESKIDY” I
II miejsce P-SKS „BESKIDY” II
III miejsce PKS Lipnik
IV miejsce MKS Sól
V miejsce P-SKS BESKIDY III


Najlepsi zawodnicy turnieju
P-SKS „BESKIDY” I – Bartek Łusiński
P-SKS „BESKIDY” II – Hubert Kubacki
PKS Lipnik –Mateusz Prorok
P-SKS BESKIDY III – Maciej Ratajczak


Reprezentacje w składzie
P-SKS „BESKIDY” I

– Bartek Łusiński, Krzysztof Caputa, Bartek Dudzik, Marcin Gonczarenko, Marcin Jachowicz, Jakub Kasperek, Robert Toporowski, Szymon Walczak,
P-SKS „BESKIDY” II

– Hubert Kubacki, Karol Burchart, Maciek Chrobak, Piotr Lewandowski, Ignacy Nowak –Beskidzki, Krystian Rozum, Wiktor Stępniewski,
P-SKS BESKIDY III

– Maciej Ratajczak, Kamil Belandziak, Bartłomiej i Krzysztof Bestwina, Wojciech Kiedroń, Wiktor Krzepis, Jan Wojtyła.
Sędzia Marcin Dudzik

 

Wspierają nas