Kategoria Open:
1. Gąsiorski Paweł - Częstochowa...
2. Durka Tadeusz – Bielsko-Biała
3. Warzecha Mirosław – Częstochowa
4. Klafczyński Robert - Zabrze
5-6.
Glanowski Waldemar – Olkusz
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
7-8.
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Żaczek Łukasz - Kozy
9-12.
Kudelski Paweł - Kozy
Mirek Krzysztof – Kozy
Jurzak Jan – Kęty
Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
13-16.
Czyż Karol - Ustroń
Cieślar Marek – Bielsko-Biała
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Puda Piotr - Góra
17-24.
Banasik Zbigniew - Bielsko-Biała
Polakow Aleksander - Kęty
Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
Nowakowski Waldemar – Częstochowa
Stępniewski Marek - Bielsko-Biała
Gołąb Paweł - Bielsko-Biała
Topór Marzena - Bielsko-Biała
25-32.
Dziewoński Marian – Częstochowa
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
Machelski Szymon - Bielsko-Biała
Paszek Władysław - Ustroń
Gac Krzysztof - Bielsko-Biała
Łoziński Tomasz – Szczyrk
Zyzański Wiesław - Bielsko-Biała
33-35.
Wójcik Andrzej - Bielsko-Biała
Wójtowicz Piotr - Bielsko-Biała
Wójtowicz Krzysztof - Bielsko-Biała
Kat. Kobiety Open:
1. Baczewska Barbara – Bielsko-Biała
2. Topór Marzena - Bielsko-Biała
3. Wójtowicz Bogusława- Bielsko-Biała
Kat. 40 lat i młodsi:
1. Gąsiorski Paweł - Częstochowa
2. Żaczek Łukasz - Kozy
3. Łoziński Tomasz – Szczyrk
4. Gołąb Paweł - Bielsko-Biała
5-6.
Wójtowicz Krzysztof - Bielsko-Biała
Gac Krzysztof - Bielsko-Biała
7-8.
Kudelski Paweł - Kozy
Wójtowicz Piotr - Bielsko-Biała
9-10.
Machelski Szymon - Bielsko-Biała
Świątkowski Grzegorz – Bielsko-Biała
Kat. 41-60 lat:
1. Durka Tadeusz – Bielsko-Biała
2. Warzecha Mirosław – Częstochowa
3. Klafczyński Robert - Zabrze
4. Cieślar Marek – Bielsko-Biała
5-6.
Glanowski Waldemar – Olkusz
Mirek Krzysztof – Kozy
7-8.
Kubinek Dariusz – Bielsko-Biała
Wójcik Andrzej - Bielsko-Biała
9-12.
Stępniewski Marek - Bielsko-Biała
Polakow Aleksander - Kęty
Nowakowski Waldemar – Częstochowa
Blachura Grzegorz – Bielsko-Biała
13-16.
Puda Piotr - Góra
Adamczyk Marek - Bielsko-Biała
Płosa Tadeusz – Bielsko-Biała
Zyzański Wiesław - Bielsko-Biała
17.
Wójtowicz Robert - Bielsko-Biała
Kat. Weterani 61 lat i starsi:
1. Czyż Karol - Ustroń
2. Hojnacki Jerzy – Bielsko-Biała
3. Dziewoński Marian – Częstochowa
4. Tokarski Jerzy – Bielsko-Biała
5-6.
Paszek Władysław - Ustroń
Banasik Zbigniew - Bielsko-Biała
7-8.
Jurzak Jan – Kęty
Bukowski Jan – Bielsko-Biała
Sobota - 24 października 2015 roku
Godz. 8:30-9:00 – przyjmowanie zgłoszeń
Godz. 9:00 – losowanie
Godz. 9:30 – rozpoczęcie turnieju
Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 28 w Bielsku – Białej ul. Wyzwolenia 343.
KATEGORIE
• Grupa I senior amator OPEN.
• Grupa II kat. wiekowa do 40 lat włącznie.
• Grupa III kat. wiekowa 41 lat - 60 lat włącznie.
• Grupa IV kat. wiekowa powyżej 61 lat.
• Grupa V kobiety amatorki OPEN.
Zgłoszenia do zawodów przyjmuje: Parafialno - Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY” Bielsko-Biała pod nr tel. 696593100 oraz w dniu rozgrywek biuro zawodów.
W dniu 17 października został zorganizowany wyjazd na mecz piłki nożnej
TS Podbeskidzie - Piast Gliwice
który zakończył się remisem 2:2.
http://tspodbeskidzie.tv/artykul/468,podbeskidzie-piast-2-2
Galeria zdjęć
http://tspbb.pl/gallery/25,podbeskidzie-piast-gliwice-17-10-15-12-kolejka-
Wspierają nas