• psks_01.jpg
  • pilkarze.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_08.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_03.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg

                   II  OLIMPIADA  PRZEDSZKOLAKÓW 
                                     19 czerwca 2012

Organizator:
Parafialno-Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY”


Przy współpracy
SP nr 28 – udostępnienie bazy sportowej,
Gimnazjum nr 6 – wolontariat młodzieży,
Dom Kultury w Hałcnowie.

Miejsce  imprezy:
Dom Kultury w Hałcnowie

Udział:
W imprezie biorą udział dzieci w wieku 3 -6 lat  podzielone na grupy wiekowe
 z miejscowych placówek przedszkolnych.

8:30        Przedszkole 43 (starszaki I i II) oraz SP 28 „0”,
9:15          Dom Kultury i Przedszkole Sióstr Serafitek,
10:30      Przedszkole 43 (maluchy,średniaki i starszaki III)
11:30      SP „0”

Program imprezy:

Konkurencje sprawnościowe
Malowanie twarzy
Czary z balonów i baniek mydlanych – Klaun Cyrulik,
Wata cukrowa

Projekt dofinansowany ze środków:
- Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
Program Operacyjny
FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH 2012
- Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

W dniu 15 czerwca br. odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu sportowego dla Parafialnych Klubów Sportowych Diecezji Bielsko-Żywieckiej.
     W programie:
- godz. 13:00 Kościół Chrystusa Króla na Leszczynach – wspólna modlitwa, a następnie rozdanie pucharów,
- godz. 14:00 mecze finałowe hala BKS.

     Do finałów zakwalifikowały się drużyny:
- piłki siatkowej chłopców SP,
- piłki siatkowej dziewcząt Gim,
- piłki siatkowej dziewcząt Liceum,
- piłki siatkowej chłopców Liceum.

     XI Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży
  Diecezji Bielsko-Żywieckiej  sezon 2011/2012

Wszystkie  grupy szkoleniowe brały udział w rozgrywkach sportowych
Parafiady Diecezji Bielsko-Żywieckiej według kalendarza imprez  
wynikających ze współzawodnictwa sportowego.  
    P-SKS „BESKIDY” po raz  jedenasty z rzędu  został zwycięzcą tego
wspólzawodnictwa. W minionym sezonie w rozgrywkach uczestniczyło
10 Parafialnych Klubów Sportowych tj. z Gilowic, Wilamowic, Porąbki, Soli
oraz z Bielska-Białej: Hałcnów, Lipnik, Leszczyny, Kamienica, Biała i  Bobola. 

 

Ogólna klasyfikacja:
I miejsce P-SKS „BESKIDY”                    348 pkt.
II miejsce: PKS Olimpijczyk Gilowice       246 pkt.
III miejsce: PKS Lipnik                         207 pkt.

Poszczególne drużyny zdobyły miejsca:
Piłka siatkowa:
• III miejsce - dziewczęta z SP,
• II miejsce  - chłopcy z SP,
• II miejsce  - dziewczęta Gim.,
• II miejsce  - dziewczęta Lic.,
• II miejsce  - chłopcy Lic.

Piłka nożna:
• III miejsce - dziewczęta z SP,
• III miejsce - dziewczęta starsze,
• II miejsce  - chłopcy SP III-IV,
• I miejsce   - chłopcy z SP kl. V-VI,
• III miejsce - chłopcy Gim.,
• II miejsce - chłopcy Liceum.

Tenis stołowy:
Punktacja drużynowa
:
• I m-ce chłopcy,
• I m-ce dziewczęta.

Punktacja indywidualna:
• dziewczęta kl. III-IV
  VI m-ce Wiktoria Rubajn,
• dziewczęta kl. V-VI
 I m-ce Magdalena Graboń,
 IV m-ce Agatka Stwora,
 V m-ce Alicja Tomala,
• dziewczęta Gim.
 I m-ce   Marzena Topór,
 II m-ce Sara Baczewska,
 VI m-ce   Anna Herma,
• dziewczęta Lic.
 I m-ce Joanna Blachura,
 II m-ce Marta Herma,
 IV m-ce Sabina Dębogórska,
 V m-ce Anna Szymik,
 VI m-ce Patrycja Krawczyk,
• chłopcy kl. I-IV
 II m-ce Tomasz Kruczek,
 VI m-ce  Roman Wajdzik,
• chłopcy kl. V-VI 
 I m-ce Jakub  Karcz,
 II m-ce  Konrad Wójcik,
 IV m-ce  Piotr Wójtowicz,
 VI  Przemysław Wróbel,
 chłopcy Gim.
 I m-ce Marcelian Zyzański,
 II m-ce Rafał Merta,
• chłopcy Liceum.
 I m-ce Kamil Baczewski,
 II m-ce Jakub Grduk,
 III m-ce Piotr Pieczora,
 IV miejsce Ryszard Herma,
 V mc-ce Nikodem Nowak

Wspierają nas