• pilkarze.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_08.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_01.jpg

Dekoracja zwycięzców 27 maja 2012 r. po godz. 16:00 Ogród Parafialny.

Konkurs KATYŃ- ocalić od zapomnienia
W kategorii SP:
I miejsce Agnieszka Wawrzuta,
II. Agnieszka Olma,
III. Marek Andrzejewski.
 

W kategorii gimnazjum:
I miejsce Damian Gielata,
II. Elżbieta Stępień,
III. Kamila Procner.

Konkurs religijny: XX-lecie istnienia Diecezji Bielsko-Żywieckiej.
SP

1. Agnieszka Olma
2. Dominik Opyrchał
3. Agnieszka Wawrzuta
4. Adam Michalak
5. Bartłomiej Skrzela
6. Michał Ponikiewski

Gimnnazjum
1. Kinga Gierczyk
2. Patrycja Szachłowicz
3. Maciej Suchy
4. Sebastian Markiel
5. Klaudia Bożek
6. Dominik Markowski


ZAWODY  W PŁYWANIU 
Kategoria dziewcząt klasy 3-4
I miejsce Dominika Święcicka   3c
II. Natalia Łukasik                  4c
III. Anna Bunach                    4c

 Kategoria dziewcząt klasy 5-6
I miejsce Natalia Szypuła        5a
II.  Justyna Jachnik                6c
III. Kamila Kawiak c               5a

Kategoria chłopców klasa 5
I miejsce  Kuba Mentel           5c
II. Kuba Konior                      5b
III. Hubert Siodłak Małysz      5b
 

Kategoria chłopców klasa 6
I miejsce Artur Łopuszyński   6b
II. Filip Laszczak                  6b
III. Dawid Motyka                6a

SIATKÓWKA

Dziewczęta SP kl. V-VI
I miejsce: Kinga Piekarz, Alicja Posker, Natalia Dziąćko,
II. Agnieszka Szcześniak, Natalia Trusiak, Magdalena Olma,
III. Karolina Szajda, Karolina Juzba, Kalemba Marta,

DIECEZJALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W turnieju wzięło udział 62 zawodników z 4 Parafialnych Klubów Sportowych Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

z PKS „Olimpijczyk” Gilowice - 16 osób,
PKS Lipnik                         -  9 osób,
PKS Leszczyny                    -  1 osoba,
P-SKS „BESKIDY” Hałcnów    -  24 osoby,


klasy III- IV
I Witas Żaneta              Gilowice
II Łoboda Weronika       Gilowice
III Szwed Klaudia          Gilowice

klasy V-VI
I Graboń Magdalena      P-SKS BESKIDY
II Tomala Alicja             P-SKS BESKIDY
III Stwora Agata            P-SKS BESKIDY

Gimnazjum
I Topór Marzena            P-SKS BESKIDY
II Baczewska Sara         P-SKS BESKIDY
III Bąk Beata                Gilowice


Liceum
I Blachura Joanna          P-SKS BESKIDY

19 maj - godz. 12:00 Turniej Tenisa Stołowego - Sala SP nr 28
20 maj - godz. 13:00 Turniej Tenisa Ziemnego - Korty przy ul. Cegielnianej 

  ZAPRASZAMY

Wspierają nas