Grupa A
P-SKS „BESKIDY I” - Kozy 3 1:0 (15:2)
P-SKS „BESKIDY I” - Szczyrk 2 1:0 (15:10)
P-SKS „BESKIDY I” - Pisarzowice 1 1:0 (15:8)
Grupa C
P-SKS „BESKIDY II” - Porąbka 1 0:1 (25:17)
P-SKS „BESKIDY II” - Kozy 2 1:0 (25:23)
FINAŁ I-VI
P-SKS „BESKIDY I” - Porąbka 1 0:1 (11:25)
P-SKS „BESKIDY I” - Porąbka 2 0:1 (15:25)
P-SKS „BESKIDY I” - Porąbka 3 0:1 (20:25)
FINAŁ V-VIII
P-SKS „BESKIDY II” - Szczyrk 1 0:1 (15:2)
P-SKS „BESKIDY II” - Kozy 1 0:1 5:10)
P-SKS „BESKIDY II” - Pisarzowice 1 0:1 (15:8)
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce Porąbka 1
II miejsce Porąbka
III miejsce Porąbka
IV miejsce P-SKS BESKIDY I
V miejsce Szczyrk 1
VI miejsce Kozy 1
VII miejsce Pisarzowice 1
VIII miejsce P-SKS BESKIDY II
IX miejsce Kozy 2
X miejsce Pisarzowice 2
XI miejsce Kozy 2
XII miejsce Szczyrk 2
XIII miejsce Kozy 3
P-SKS BESKIDY I: Delia Vallejo-Szypuła, Weronika Wlach, Maja Motyka.
P-SKS BESKIDY II: Natalia Obracaj, Julia Grduk, Ula Świńczyk.
Opiekun Jakub Zuber
W turnieju uczestniczyło 41 zawodników 6 drużyn, którzy zagrali 15 meczy (systemem każdy z każdym).
Wyniki meczów:
P-SKS „BESKIDY I” - P-SKS „BESKIDY II” 1;1,
PKS Lipnik - LKS Bujaków 2:4
MKS SÓL - PKS Wilamowice 1:4
P-SKS „BESKIDY I” - PKS Lipnik 3:1
LKS Bujaków - MKS Sól 3:1
P-SKS „BESKIDY II”- PKS Wilamowice 1:0
P-SKS „BESKIDY I” - LKS Bujaków 2:1
PKS Lipnik - MKS Sól 5:1
P-SKS „BESKIDY I” - PKS Wilamowice 3:2
P-SKS „BESKIDY II” - MKS Sól 4:0
LKS Bujaków - PKS Wilamowice 3:1
P-SKS „BESKIDY II” - PKS Lipnik 4:2
P-SKS „BESKIDY I” - MKS Sól 5:0
P-SKS „BESKIDY II” - LKS Bujaków 0:1
PKS Lipnik - PKS Wilamowice 0:5
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce P-SKS „BESKIDY I”,
II miejsce LKS Bujaków,
III miejsce P-SKS „BESKIDY II”,
IV miejsce PKS Wilamowice,
V miejsce PKS Lipnik,
VI miejsce MKS Sól,
Najlepsi zawodnicy drużyn:
P-SKS „BESKIDY I” - Miłosz Dymon,
LKS Bujaków - Damian Jurkowski,
P-SKS „BESKIDY II” - Szymon Mynarski,
PKS Wilamowice - Łukasz Balcarczyk,
PKS Lipnik - Bartek Lekki,
MKS Sól - Jakub Pryszcz,
BESKIDY I: Konrad Byrski, Miłosz Dymon, Dawid Francuz, Remigiusz Stanclik, Kacper Stefaniak, Cyprian Świętojański, Adam Zieleźnik.
BESKIDY II: Grzegorz Boguniowski, Dawid Bohaczyk, Kacper Gąsiorek, Szymon Mynarski, Kacper Płonka, Michał Słowik, Łukasz Uchański, Igor Zarębski.
Opiekunowie:
Dariusz Sopecki, Marek Kapka,
Sędzia Krzysztof Boguniowski.
W dniu 5 marca w turnieju piłki nożnej uczestniczyło 62 zawodników.
Grupa A
P-SKS „BESKIDY I” - P-SKS „BESKIDY II” 5:0
P-SKS „BESKIDY II” - LKS Pisarzowice 0:1
P-SKS „BESKIDY I” - PKS Lipnik II 6:1
P-SKS „BESKIDY II” - PKS Lipnik II 5:1
LKS Pisarzowice`` - PKS Lipnik II 4:1
P-SKS „BESKIDY I” - LKS Pisarzowice 2:3
GRUPA B
P-SKS „BESKIDY III” - P-SKS „BESKIDKI” 1:5
P-SKS „BESKIDKI” - MKS SÓL 3:0
P-SKS „BESKIDY III” - PKS LIPNIK I 3:1
MKS SÓL - PSK LIPNIK I 3:0
P-SKS „BESKIDKI” - MKS SÓL 3:1
PKS LIPNIK I - P-SKS „BESKIDKI” 0:3
FINAŁY
MIEJSCE VII-VIII
PKS LIPNIK I - PKS LIPNIK II 4:1
MIEJSCE V -VI
P-SKS „BESKIDY II' – MKS SÓL 5:0
MIEJSCA III-IV
P-SKS „BESKIDY I' - P-SKS „BESKIDY III' 6:0
MIEJSCE I-II
P-SKS 'BESKIDKI'' – LKS PISARZOWICE 0:3
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
MIEJSCE I LKS PISARZOWICE
MIEJSCE II P-SKS 'BESKIDKI''
MIEJSCE III P-SKS 'BESKIDY I''
MIEJSCE IV P-SKS 'BESKIDY III''
MIEJSCE V P-SKS 'BESKIDY II'
MIEJSCE VI MKS SÓL
MIEJSCE VII PKS LIPNIK I
MIEJSCE VIII PKS LIPNIK II
NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYN
SEBASTIAN CIEŚLAK LKS PISARZOWICE
MARCIN JACHOWICZ P-SKS 'BESKIDKI''
KRYSTIAN PEZDA P-SKS 'BESKIDY I''
JAKUB CZAJOR P-SKS 'BESKIDY III''
TYMEK PAWŁOWSKI P-SKS 'BESKIDY II'
TYC MKS SÓL
MATEJA PKS LIPNIK I
KANTOR ANDRZEJ VIII PKS LIPNIK II
SKŁADY DRUŻYN:
P-SKS BESKIDKI:
Szymon Drygowski, Bartek Dudzik, Marcin Jachowicz, Adam i Michał Kwaśniak, Krystian i Mateusz Pochopień, Bartek Ryszka, Jakub Włosiński,
P-SKS 'BESKIDY I'':
Dawid Góra, Kacper Kania, Paweł Kocur, Krystian Pezda, Wojciech Sadowski, Witek Sołtysik, Szymon Stępień, Samuel Trojak.
P-SKS 'BESKIDY III'
Jakub Brzeziński, Jakub Czajor, Jakub Kasperek, Grzegorz Kolis, Szymon Matlęga, Paweł Matusiewicz, Patryk Płonka, Paweł Sacha, Mikołaj Strojek.
P-SKS 'BESKIDY II''
Bartosz Bednarski, Jakub Brotoj, Piotr Dyczek, Dominik Górny, Jakub Gruszeczka, Tymek Pawłowski, Maksymilian Rudnicki.
Opiekunowie:
Wojciech Bąbka, Dariusz Sopecki.
Sędzia: Paweł Galej.
Wspierają nas