• banner_07.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_02.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_01.jpg

tnm

X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
IM. STEFANA ZUBERA

POD HONOROWYM PATRONATEM
STANISŁAWA SZWEDA
WICEMINISTRA RODZINY, PRACY i POLITYKI SPOŁECZNEJ

14 maja 2019 r.
kat. dziewczęta

Wyniki meczów grupa A:
WILNO- SP nr 1 B-B                         2:0
WILNO- P- SKS „BESKIDY”                2:0
SP nr 1 B-B - P-SKS „BESKIDY”          0:2

Wyniki meczów grupa B:
MKS Cz-Dz - TJ SOKOL Frydek Mistek 0:2
PKS Lipnik- TJ SOKOL Frydek Mistek   0:2
MKS Cz-Dz- PKS Lipnik                      0:2

MECZE FINAŁOWE
I – II MIEJSCE TJ SOKOL         - Wilno          2:0
III-IV MIEJSCE P-SKS BESKIDY- PKS Lipnik   0:2 
V-VI MIEJSCE: MKS CZ-DZ      – SP nr 1        2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE Frydek Mistek
Puchar STANISŁAW SZWED WICEMINISTER RODZINY, PRACY i POLITYKI SPOŁECZNEJ

II MIEJSCE: GIMNAZJUM W AWIŻENIACH REJON WILEŃSKI - LITWA
III MIEJSCE: PKS Lipnik
IV MIEJSCE: P-SKS BESKIDY
V MIEJSCE: MKS Czechowice -Dziedzice 
VI MIEJSCE: SP 1 B-B

REPREZENTACJA P-SKS "BESKIDY"

Zuzanna Zamarło, Delia Vallejo-Szypuła, Klaudia Wróbel, Natalia Czapnik, Gabriela Gacek, Weronika Dyczek, Roksana Lanuszny, Anna Szlagor

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU Tobolowa Radmila ZESPÓŁ Frydek-Mistek
Puchar - Senator RP Andrzej Kamiński

ATAKUJĄCY Wiktoria Sienkiewicz - Wilno
ROZGRYWAJĄCY Liczmanova Katerina - Frydek-Mistek
LIBERO Maciaszek Dominika - PKS LIPNIK.
BLOKUJĄCY Wanessa Matulewicz - Wilno

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI TURNIEJU:
GIM. W AWIŻENIACH REJON WILEŃSKI - LITWA Jolanta Subotkowska
TJ SOKOL FRYDEK MISTEK                                Życzkowa Klara
MKS Czechowice Dziedzice                                Kurczyna Sandra
Szkoła Podstawowa nr 1 BIELSKO-BIAŁA            Florysiak Julia
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA                              Staniek Nartyna
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA                     Szypuła Delia

 

X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
IM. STEFANA ZUBERA
KAT. CHŁOPCÓW
Wyniki meczów grupa A:
PKS LIPNIK- SP 1 B-B               2:0
WILNO- SP nr 1 B-B                 2:0
PKS LIPNIK- WILNO                 2:0

Wyniki meczów grupa B:
P-SKS „BESKIDYI”- P-SKS II     2:0
SP nr 6 B-B- P-SKS II               2:0
P-SKS „BESKIDYI”- SP nr 3 B-B 2:0

MECZE FINAŁOWE
I – II MIEJSCE PKS LIPNIK            - P-SKS „BESKIDY”   2:0
III-IV MIEJSCE: SP nr 6 B-B          - WILNO                   0:2
V-VI MIEJSCE: P-SKS „BESKIDY II”- SP 1 B-B               1:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE PKS LIPNIK
Pucha PREZYDENTA MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

II MIEJSCE: P-SKS „BESKIDY I”
III MIEJSCE: SP nr 6 B-B
IV MIEJSCE: WILNO
V MIEJSCE: SP 1 B-B
VI MIEJSCE: P-SKS „BESKIDY II”

REPREZENTACJA P-SKS "BESKIDY"

P-SKS "BESKIDY I"

Kacper Płonka, Igor Zarębski, Sebastian Wróbel, Mateusz Białek, Kacper Stefaniak, Szymon Mynarski, Dawid Francuz, Jakub Markiel,

P-SKS "BESKIDY II"

Dawid Góra, Witold Sołtysik, Mateusz Slian, Kacper Szczotka, Dominik Górny, Szymon Stepień, Aleksander Stachura, Wojciech Sadowski, Kacper Kania, Maciej Rozumek.

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU Kacper Płonka - P-SKS „BESKIDY”
Puchar - Marek Bogusz Przewodniczący NSZZ Solidarność Region Podbeskidzie

ATAKUJĄCY Krzysztof Niemiec - SP nr 6
ROZGRYWAJĄCY Igor Zarębski - P-SKS „BESKIDY”
LIBERO Patryk Koperniak - SP nr 1
BLOKUJĄCY Daniel Kiszmachow - WILNO

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:
GIM. W AWIŻENIACH - LITWA Kamil Kozłowski
P-SKS "BESKIDY II" Szymon Stępień
SP nr 1 BIELSKO-BIAŁA Mateusz Kołodziej
SP nr 3 BIELSKO-BIAŁA Wojciech Wawro
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA Dawid Krawczyk
P-SKS „BESKIDY I” BIELSKO-BIAŁA Dawid Francuz.

11 maja 2019 r.

Kat. Dziewcząt
1 miejsce. PKS Lipnik
2 miejsce Wilno
3 miejsce P-SKS "BESKIDY"

REPREZENTACJA P-SKS "BESKIDY"

Jabłecka Magdalena, Gacek Paulina, Gacek Gabriela, Oliwia Szlęzak, Alicja Czauderna, Klaudia Wróbel, Delia Vallejo-Szypuła, Anna Śpiewak.

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI Drużyn w kat. Dziewcząt
PKS Lipnik - Stec Kinga
Wilno - Matulewicz Wanesa
P-SKS "BESKIDY" Klaudia Wróbel

MVP Turnieju - Maja Stec

kat. Chłopców
1 miejsce PKS Lipnik
2 miejsce P-SKS "BESKIDY"
3 miejsce Wilno

REPREZENTACJA P-SKS "BESKIDY"

Krzysztof Krasiński, Grzegorz Krasiński, Dominik Faron, Dominik Słowiński, Michał Wielowiejski, Kozina Konrad

MVP Turnieju - IWO Wilczek

NAJLEPSI ZAWODNICY w kat. Chłopców
PKS Lipnik - Filip Piotrowski
P-SKS "BESKIDY" - Michał Wielowiejski
Wilno - Ernest Matulewicz

Wsparcie finansowe:
• Ministerstwo Sportu i Turystyki,

•  Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej,
• Urząd Miejski w Bielsku-Białej,
• Sekretariat Metalowców NSZZ Solidarność,
• Solidarność NSZZ Region Podbeskidzie,
• ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.
• Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej,
• P.W. SPOMET Sp.j. Producent Słodyczy – Marek Adamczyk,

•Cukernia "JEDYNA".

https://www.facebook.com/PsksBeskidyHalcnow/?ref=bookmarks

Wspierają nas