• banner_03.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_03.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_01.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • aqualogo.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_04.jpg

26 maja 2013 r.  Ogród Parafialny
 W programie
9:00 - Turniej szachowy – Dom Parafialny zapisy od 8:30 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..,
13:30 - uroczyste otwarcie.
Finały piłki nożnej SP kl. III-IV oraz V-VI.
Turniej piłki  nożnej gimnazjum  –  zapisy do 24 maja br.  M Mielnik.
Turniej piłki nożnej kat. liceum i OPEN - zapisy do 24 maja br. M Mielnik tel. 693 162 555.
Piłka nożna dziewczęta Gimnazjum i Open – zapisy W. Bąbka.
Siatkówka kat: Gim i Liceum dziewczęta i chłopcy, zespoły 2 osobowe - zapisy – M. Bunach.
14:30 - Biegi przełajowe - kat. Przedszkolaki, SP kl. I-II, III-IV, V-VI Gimnazjum oraz Bieg rodzinny- zapisy Sabina Baczewska.
14:30 - Pokaz  karate.
15:00 -  Gry i zabawy dla najmłodszych.
15:00 - Zabawa z ZUMBĄ.
15:30 - Mecz piłki nożnej RADNI RADY MIEJSKIEJ – KSIĘŻĄ.
15:30 - NORDIC WALKING
16:00 - przewidywany czas rozpoczęcia dekoracji zwycięzców.
W trakcie imprezy czynny będzie bufet z napojami i słodyczami
Zabezpieczenie medyczne „Służba Maltańska".
Udział w imprezie na własną odpowiedzialność.
ZAPRASZAMY   DO   SPORTOWEJ  ZABAWY!!!!
          Zarząd P-SKS „BESKIDY”

BIELSKO-BIAŁA 10 maja 2013 r.

POD HONOROWYM PATRONATEM
POSŁA RP STANISŁAWA SZWEDA;
POSŁA RP JACKA FALFUSA;
NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” REGION PODBESKIDZIE
PRZEWODNICZĄCEGO MARCINA TYRNY

ZADANIE ZOSTAŁO WSPARTE PRZEZ: 
MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI
KATOLICKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE RP
URZĄD MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ  


Fundatorzy pucharów:
• POSEŁ RP Stanisław Szwed - I -m-ce w   w kat. DZIEWCZĄT  LICEUM,
• POSEŁ RP Jacek Falfus         - I -m-ce w   w kat. DZIEWCZĄT GIMNAZJUM
• PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU REGIONU NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” MARCINA TYRNY -  I -m-ce w w kat. CHŁOPCY LICEUM,
• V-CE Przewodniczący Rady Miejskiej – Przemysław Drabek - MPV TURNIEJU CHŁOPCY LICEUM
• Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Hałcnowa Edward Kołek - MVP TURNIEJU  DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM,

Sponsorzy
• NSZZ „SOLDARNOŚĆ” REGION PODBESKIDZIE,
• SPOMET  Pan Marek Adamczyk,
• ANGA Sp z o.o.,

Wsparcie imprezy
• Parafia Lipnik ks. Jerzy Wojciechowski i ks. Adam Bieniek - Jubileuszowe Centrum Caritas,
• Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Hałcnowie,
• OSP Hałcnów,
• Gimnazjum nr 6 w Bielsk-Białej,

W kat. dziewcząt liceum
UCZESTNICY:
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA
PKS LESZCZYNY BIELSKO-BIAŁA  
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA 
AWIŻEŃSKA  SZKOŁA  ŚREDNIA  WILNO - LITWA

Wyniki meczów:
1. Wilno         - Lipnik          0:2 (13:25, 20:25)
2. Hałcnów    - Leszczyny   2:0 (25:19, 25:17)
3. Leszczyny - Wilno           2:1 (25:23, 23:25, 15:10)
4. Hałcnów    - Lipnik          0:2 (23:25, 22,25)
5. Lipnik        - Leszczyny   1:2 (26:24, 22:25, 10:15)
6. Hałcnów    - Wilno          2:0 (25:14, 25:14)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE   PKS Lipnik
II MIEJSCE  P-SKS „Beskidy” Bielsko-Biała
III MIEJSCE  PKS Leszczyny
IV MIEJSCE  Awiżeńska Szkoła Średnia Wilno-Litwa

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU        Agnieszka Reczko  ZESPÓŁ  PKS Lipnik
ATAKUJĄCY             Klaudia Tysler        ZESPÓŁ PKS Leszczyny
ROZGRYWAJĄCY     Natalia Świerczok  ZESPÓŁ P-SKS „Beskidy”
LIBERO                  Paulina Gruszlik     ZESPÓŁ  PKS Lipnik
BLOKUJĄCY            Agnieszka Pyka     ZESPÓŁ P-SKS „Beskidy

NAJLEPSZY ZAWODNIK:
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA                   Natalia Weholy
PKS LESZCZYNY BIELSKO-BIAŁA            Klaudia Tysler
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA          Domulka Kowalska
AWIŻEŃSKA SZKOŁA ŚREDNIA WILNO  Agne  Gasztold

W kat. chłopców liceum
UCZESTNICY:
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA
PKS LESZCZYNY BIELSKO-BIAŁA  
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA 
AWIŻEŃSKA  SZKOŁA  ŚREDNIA  WILNO - LITWA

Wyniki meczów:
1. Hałcnów       - Leszczyny  2:0 (25:18, 25:20)
2. Wilno           - Lipnik         0:2 (20:25, 22:25)
3. Hałcnów       - Wilno         0:2 (18:25, 11:25)
4. Leszczyny    - Lipnik         0:2 (7:25, 12:25)
5. Lipnik           - Hałcnów     2:1 (28:26, 25:17, 15:11)
6. Leszczyny    - Wilno          0:2 (19:25, 16:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE  PKS Lipnik Bielsko-Biała
II MIEJSCE  Awiżeńska Szkoła Średnia Wilno-Litwa
III MIEJSCE P-SKS „Beskidy” Bielsko-Biała
IV MIEJSCE PKS Leszczyny Bielsko-Biała

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU             Damian Fijak   ZESPÓŁ PKS Lipnik
ATAKUJĄCY                  Artur  Gineika   ZESPÓŁ Awiżeńska Szkoła Średnia Wilno-
ROZGRYWAJĄCY          Kamil Wojtyła   ZESPÓŁ  PKS Lipnik
LIBERO                       Daniel Janota   ZESPÓŁ  P-SKS „Beskidy”
BLOKUJĄCY                 Hansel Jakub   ZESPÓŁ PKS Lipnik

NAJLEPSZY ZAWODNIK:
PKS LIPNIK BIELSKO-BIAŁA           Damian Fijak
PKS LESZCZYNY BIELSKO-BIAŁA   Grzegorz Pasterny
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA  Daniel Janota
AWIŻEŃSKA  SZKOŁA  ŚREDNIA  WILNO - LITWA.   Robertas Kindaris

W kat. dziewcząt Gimnazjum
UCZESTNICY:
MKS Bielsko-Biała
VC FRYDEK MISTEK
P-SKS „BESKIDY”
BKS EDU-SPORT Bielsko-Biała

Wyniki meczów:
1. MKS                      - VC Frydek Mistek 0:2 (7:15, 5:25)
2. P-SKS BESKIDY    - EDU -Sport           0:2 (15:25, 17:25)
3. MKS                     - EDU -Sport           0:2 (14:25, 19:25)
4. P-SKS BESKIDY    - VC Frydek Mistek 0:2 (12:25, 8:25)
5. VC Frydek Mistek - EDU -Sport          2:1 (25:23, 21:25, 15:10)
6. P-SKS BESKIDY     - MKS                    2:0 (25:14, 25:19)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE   TJ Sokol Frydek-Mistek
II MIEJSCE  SMS „EDU – Sport
III MIEJSCE  P-SKS „Beskidy”
IV MIEJSCE MKS

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU     Petra Koloničná   ZESPÓŁ TJ Sokol Frydek-Mistek
ATAKUJĄCY          Kinga Drabek       ZESPÓŁ  SMS „Edu – Sport”
ROZGRYWAJĄCY  Irana Kurkowa     ZESPÓŁ .TJ Sokol Frydek-Mistek
LIBERO               Edyta Cisło           ZESPÓŁ P-SKS „Beskidy”
BLOKUJĄCY         AndeaZuczkowá  ZESPÓŁ TJ Sokol Frydek-Mistek

NAJLEPSZY ZAWODNIK:
MKS BIELSKO-BIAŁA                     Natalia Płosa
SMS EDU- SPORT BIELSKO-BIAŁA  Małgosia Zientara
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA Sandra Rokowska
TJ SOKOL FRYDEK-MISTEK            Alena Stundowá

W kat. Chłopcy Gimnazjum
UCZESTNICY:
PKS Gilowice
PKS Lesczyny
P-SKS „BESKIDY”
PKS Lipnik

Wyniki meczów:
1. PKS Gilowice       - PKS Lipnik      0:2 
2. P-SKS BESKIDY  - PKS Lesczyny  2:1
3. PKS Gilowice      - PKS Lesczyny  2:1
4. P-SKS BESKIDY  - PKS Lipnik       0:2
5. PKS Lipnik         - PKS Lesczyny  2:0
6. P-SKS BESKIDY  - PKS Gilowice   0:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I MIEJSCE     PKS Lipnik
II MIEJSCE   PKS Gilowice
III MIEJSCE  P-SKS „Beskidy”
IV MIEJSCE  PKS Lesczyny

NAGRODY INDYWIDUALNE:
MVP TURNIEJU     Kuba Juraszek      ZESPÓŁ PKS Lipnik
ATAKUJĄCY          Sebastian Szwed  ZESPÓŁ  PKS Gilowice
ROZGRYWAJĄCY  Marcin Nikiel         ZESPÓŁ .PKS Leszczyny
LIBERO               Piotr Bywalec        ZESPÓŁ P-SKS „Beskidy”
BLOKUJĄCY        Bartosz Stasicki     ZESPÓŁ PKS Lipni

NAJLEPSZY ZAWODNIK:
PKS Lipnik                                      Kajetan Dyczek
PKS Gilowice                                  Dominik Kąkol
P-SKS „BESKIDY” BIELSKO-BIAŁA  Jakub Abramczyk
PKS Leszczyny                              Dominik Kosatka

Zespoły zajęły w turnieju  miejsca I-III zostały uhonorowane pucharami oraz dyplomami.
Wręczono również puchary, dyplomy oraz  nagrody rzeczowe ( książki, kalendarze, gadżety promujące Miasto Bielsko-Biała, słodycze oraz pluszami)  dla  wybranych   najlepszych zawodników MVP z poszczególnych kategoriach oraz atakujących, rozgrywających, blokujących, libero.
Najlepszym zawodnikom i zawodniczkom każdego zespołu  wręczono dyplomy oraz  nagrody rzeczowe ( książki, kalendarze, gadżety promujące Miasto Bielsko-Biała, słodycze oraz pluszami).
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościową koszulkę, słodycze oraz gadżety promujące Miasto Bielsko-Biała.
W czasie turnieju młodzież  korzystała z zimnych napoi, herbaty, słodkich wypieków oraz miała zapewniony  ciepły posiłek.

 

8 maja – w rocznicę urodzin Henry Dunanta, ojca idei Czerwonego Krzyża obchodzimy Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Z tej okazji składamy wszystkim członkom i sympatykom Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca podziękowania za dotychczasowy wkład w rozwój i realizację celów, które stawia przed sobą Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca oraz życzymy im wszystkiego najlepszego w życiu rodzinnym i zawodowym.

Z czerwonokrzyskimi pozdrowieniami

Zarząd Kubu HDK PCK
przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP
w Hałcnowie

Podkategorie

Wspierają nas