• banner_08.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_01.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_07.jpg
  • aqualogo.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • banner_04.jpg

Nasza drużyna dziewcząt jako beniaminek rozgrywek III ligi tenisa stołowego po pierwszym roku spotkań przy stole uzyskała awans do II ligi.

Serdecznie gratulujemy tak udanego debiutu!!!

Na zdjęciu: Marzena Topór - kapitan, Joanna Blachura, która od  II ligi będzie wspierać nasz zespół, Magda Graboń,  Sara Baczewska i opiekun: Barbara Baczewska

Trzecia edycja Diecezjalnego Turnieju Tenisa Stołowego w sezonie 2012/2013 zgromadziła 67 zawodników z  trzech parafialnych Klubów Sportowych Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Gośćmi  honorowym  byli:
-  ks. Marek Kudach - Prezes Zarządu  Stowarzyszenia Parafiada z Warszawy,
-  Przemysław Drabek - v-ce Przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej,
-  Szczepan Wojtasik i Andrzej Gacek - Radni Miejskiej,
-  Pan Ryszard Radwan Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu,
-  ks. Paweł Danek Prezes  Międzypowiatowego Związku Parafialnych Klubów Sportowych Diecezji Bielsko-Żywieckiej,
-  ks. Jerzy Gibas Dyrektor Biura Promocji Kultury i Sportu przy Kurii Diecezjalnej.

Klasy I- II
1. Kubinek Krystian   Hałcnów
2. Gąsiorek Kacper  Hałcnów
3. Pawłoski Tymoteusz  Hałcnów
Pisowacki Patryk  Hałcnów
Klasa III-IV Dziewczęta
1. Kubica Weronika  Lipnik
2. Kamecka Kamila   Gilowice
3. Bąk Julia   Gilowice
4. Grduk Julia   Hałcnów
Klasa III-IV Chłopcy
1. Gałka Jakub   Hałcnów
2. Gibas Kewin   Gilowice
3. Lekki Bartek   Lipnik
4. Micor Michał   Gilowice
5. Walaszek Patryk  Gilowice
6. Byrski Konrad   Hałcnów
7. Fuczik Michał   Lipnik
Klasa V-VI Dziewczęta
1. Graboń Magda   Hałcnów
2. Stwora Agatka   Hałcnów
3. Ponikiewska Katarzyna   Lipnik
4. Bryndza Marta    Lipnik
5. Szczypka Maja   Hałcnów
6. Witas Żaneta    Gilowice
7. Habdas Zuzanna   Gilowice
8. Szwed Klaudia   Gilowice
9. Biernatek Daria   Gilowice
10. Pawlus Marta    Gilowice
11. Pośpiech Zuzanna    Gilowice
Klasa V-VI Chłopcy
1. Wójcik Konrad   Hałcnów
2. Rubiłko Rafał   Lipnik
3. Korczak Artur   Gilowice
4. Bielski Tomasz    Lipnik 
5. Kierczak Damian  Lipnik
6. Pochopień Krzysztof  Gilowice
7. Kisiel Mateusz   Lipnik
8. Stwora Dawid   Lipnik
Dziewczęta Gimnazjum
1. Górna Joanna    Gilowice
2. Bąk Beata    Gilowice
3. Pietraszko Anna   Gilowice
Gimnazjum Chłopcy
1. Karcz Jakub   Hałcnów
2. Gałka Mateusz    Hałcnów
3. Merta Rafał   Hałcnów
4. Siwiec Kacper    Hałcnów
5. Micek Michał   Hałcnów
6. Polarczyk Konrad   Lipnik
7. Zachyberty
8. Kwaśniewski Paweł   Lipnik
9. Wróbel Przemek  Hałcnów
Liceum Dziewczęta
1. Blachura Joanna  Hałcnów
2. Baczewska  Sara  Hałcnów
Liceum Chłopcy
1. Zyzański Marcelian  Hałcnów
2. Baczewski Kamil  Hałcnów
3. Gąsiorek Jakub    Hałcnów
Open
1. Zyzański Marcelian  Hałcnów
2. Misiarz łukasz   Hałcnów
3. Blachura Joanna   Hałcnów

Klasyfikacja drużynowa po trzech turniejach:
Dziewczęta
1. PKS „Olimpijczyk” Gilowice - 159 pkt
2. PSKS Beskidy Hałcnów – 140 pkt
3. PKS Lipnik – 75 pkt

Chłopcy
1. PSKS Beskidy Hałcnów
2. PKS Lipnik
3. PKS „Olimpijczyk” Gilowice
4. PKS Leszczyny – 6 pkt

Konkursu -  XX-lecia koronacji Figury MB Bolesnej.
Gimnazjum
:
1. Agnieszka Olma           kl. I
2. Maciej Suchy                kl. II 
3. Patrycja Szachłowicz    kl. II
4. Agnieszka Wawrzuta   kl. I
5. Adrian Górny                kl. II
6. Kinga Gierczyk              kl. II
7. Szymon Jakubiec          kl. II
8. Klaudia Bożek              kl. II
9. Sebastian Matura         kl. II
10. Michał Kaps                kl. II

Trójbój lekkoatletyczny
Kl. IV Dziewczęta
I m-ce Wiktoria Zwardoń
II m-ce Emilia Zajdel
III m-ce Milena Panek

Kl. V
I m-ce Karolina bagier
II m-ce Wiktoria Świerczok
III m-ce Karolina Rudnicka

Kl. VI
I m-ce Karolina juzba
II m-ce Magdalena Graboń
III m-ce Marta Kalemba

Chłopcy Kl. IV
I m-ce Rafał Mikociak
II m-ce Mateusz Haj
III m-ce Konrad Burda

KL. V
I m-ce Marcel Iwan
II m-ce Dawid Wilczek
III m-ce Mateusz Waluszek

Kl. VI
I m-ce Mikołaj Wawrzuta
II m-ce Tomasz Stanisławski
III m-ce Marcin Bęben

Podkategorie

Wspierają nas