• banner_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_02.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_07.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_03.jpg

I runda sezon 2017/2018
15.09.2017 ULKTS Pszczyna PSKS Beskidy Bielsko Biała                         4:6
29.09.2017 PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS Mysłowice                           2:8
6.10.2017 PSKS Beskidy Bielsko Biała JKTS Jastrzębie Zdrój                   1:9
13.10.2017 MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry PSKS Beskidy    8:2
10.11.2017 PSKS Beskidy   MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6
17.11.2017 JKTS Jastrzębie Zdrój II PSKS Beskidy Bielsko Biała               6:4
1.12.2017 PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Huragan Sosnowiec                4:6
22.12.2017 PSKS Beskidy Bielsko Biała ATS Gliwice Cornilleau                 2:8
5.01.2018 KU AZS AJD II Częstochowa PSKS Beskidy Bielsko Biała
12.01.2018 ULKS Ruch Pniów PSKS Beskidy Bielsko Biała

TABELA ROZGRYWEK  

                                                           Mecze  Punkty Bilans
1. JKTS Jastrzębie Zdrój                                8     16   65:15 
2. MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry   8     16    65:15
3. KU AZS AJD II Częstochowa                      7      9     42:28
4. ATS Gliwice Cornilleau                              8      9     43:27
5. UKS Huragan Sosnowiec                           7      9    36:34

6. KTS Mysłowice                                        8       9   41:39
7. MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry  7      8    45:25
8. JKTS Jastrzębie Zdrój II                            8       4    23:57

9. PSKS Beskidy Bielsko Biała                         8       2   25:55
10. ULKS Ruch Pniów                                   8       2   20:60
11. ULKTS Pszczyna                                    7       0    15:55

Końcowa klasyfikacja sezon 2016/2017

                                                   Mecze  Punkty Bilans
1 KTS MOKSiR Zawadzkie                    22   40       158:62
2 JKTS Jastrzębie Zdrój                       22   38       168:52
3 KTS Mysłowice                                 22   36       149:71
4 ULKS Ruch Pniów                             22   28       120:100
5 UKS Dalachów                                 22   26       124:96
6 KU AZS AJD II Częstochowa             21   21       94:116
7 UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska 22   20       103:117
8 ATS Gliwice Cornilleau                     21   15       98:112
9 AKS Mikołów                                   21   24       102:108
10 UKS Huragan Sosnowiec                 21   20       107:103
11 MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 21 17 105:105
12 PSKS Beskidy Bielsko Biała             21   17      94:116
13 JKTS Jastrzębie Zdrój II                  21   14      83:127
14 LUKS STAL Osowiec                        21   11      83:127
15 ULKTS Pszczyna                             21   9        70:140
16 LZS Victoria II Chróścice                15   0         20:130

II Liga Kobiet – runda pierwsza sezon 2016/2017 

16.09.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała - ATS Gliwice Cornilleau 3;7
23.09.2016r. JKTS Jastrzębie Zdrój II PSKS Beskidy Bielsko Biała 4:6
30.09.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała KU AZS AJD II Częstochowa 5:5
07.10.2016r. LZS Victoria II Chróścice PSKS Beskidy Bielsko Biała 1:9
21.10.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała AKS Mikołów 5:5
28.10.2016r. ULKS Ruch Pniów PSKS Beskidy Bielsko Biała  9:1
04.11.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała ULKTS Pszczyna 6:4
18.11.2016r. LUKS STAL Osowiec PSKS Beskidy Bielsko Biała 5:5
25.11.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS Mysłowice  2:8
02.12.2016r. UKS Huragan Sosnowiec PSKS Beskidy Bielsko Biała  6:4
09.12.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS MOKSiR Zawadzkie  3:7
30.12.2016r. PSKS Beskidy Bielsko Biała JKTS Jastrzębie Zdrój  1:9
13.01.2016r. UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska PSKS Beskidy Bielsko Biała 6:4
03.02.2017r. MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry PSKS Beskidy Bielsko Biała 5:5
10.02.2017r. PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Dalachów 2:8

II runda sezon 2016/2017
XVI seria 10.02.2017r. PSKS Beskidy Bielsko Biała - MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7
XVII seria 17.02.2017r. PSKS Beskidy Bielsko Biała - LUKS STAL Osowiec    8:2
XVIII seria 10.03.2017 AKS Mikołów - PSKS Beskidy Bielsko Biała 7:3
XIX seria 17.03.2017r. PSKS Beskidy Bielsko Biała - UKS Huragan Sosnowiec 7:3
XX seria 24.03.2017 ULKTS Pszczyna - PSKS Beskidy Bielsko Biała 5:5 
XXI seria 7.04.2017r. PSKS Beskidy Bielsko Biała - JKTS Jastrzębie Zdrój II 7:3
 

II Liga Kobiet – runda pierwsza sezon 2015/2016

I seria      18.09.2015r.    
UKS Dalachów  - PSKS Beskidy Bielsko Biała  7:3

II seria     25.09.2015r.    
LZS Victoria II Chróścice               PSKS Beskidy Bielsko Biała   4:6

III seria   2.10.2015 r.  - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy B-B          MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie G 6:4

IV seria    16.10.2015      
MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry  PSKS Beskidy B-B 7:3

V seria     23.10.2015r. - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała          KTS MOKSiR Zawadzkie   4:6

VI seria     06.11.2015     
LKS Orzeł Stanica                       PSKS Beskidy Bielsko Biała 5:5

VII seria   13.11.2015r.   - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała         UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska  4:6

VIII seria   20.11.2015    
JKTS Jastrzębie Zdrój                  PSKS Beskidy Bielsko Biała   7:3

IX seria    27.11.2015r.  - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała         MKS Czechowice Dziedzice  3:7

X seria      04.12.2015    
AKS Mikołów                             PSKS Beskidy Bielsko Biała 4:6

XI seria    18.12.2015r.  - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała       UKS Huragan Sosnowiec    10:0

XII seria    08.01.2016    
ULKS Ruch Pniów                    PSKS Beskidy Bielsko Biała  3:7

XIII seria 15.01.2016r.   - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała     KTS Mysłowice                    2:8

XIV seria    22.01.2016    
ULKTS Pszczyna                     PSKS Beskidy Bielsko Biała  4:6

XV seria    29.01.2016r.  - HAŁCNÓW
PSKS Beskidy Bielsko Biała     LUKS MGOKSiR Korfantów    7: 3

Terminy II rundy

XVI seria 04.03.2016 PSKS Beskidy - UKS Huragan Sosnowiec 3:7
XVII seria 11.03.2016 PSKS Beskidy - MKS Czechowice Dziedzice 3:7
XVIII seria 18.03.2016 PSKS Beskidy - KTS MOKSiR Zawadzkie 1:9
XIX seria 01.04.2016 PSKS Beskidy - MKS Bruk Śląski Skarbek 2:8
XX seria 08.04.2016 PSKS Beskidy - UKS Dalachów 8:2
XXI seria 15.04.2016 PSKS Beskidy - KTS Mysłowice 2:8
XXII seria 22.04.2016 PSKS Beskidy - JKTS Jastrzębie Zdrój 1:9

 

 

II liga kobiet sezon 2014/2015 - końcowa klasyfikacja
M-ce Nazwa klubu Ilość                      meczy    Pkt.    Małe pkt.
1        MKS Cieszko Cieszyn                   22          36       152:6:8
2        MKS Czechowice Dziedzice          22          34       148:72
3        JKTS Jastrzębie Zdrój                  22           32       144:76
4        MKS Skarbek Tarnowskie Góry    22          30        136:84
5        UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 22          29        125:95
6        LKS Orzeł Stanica                        22          26       125:95
7        KTS MOKSiR Zawadzkie               22          25        119:101
8        KTS Lędziny                                22           19        93:127
Mecze o miejsca 9-16
9        PSKS Beskidy Bielsko Biała          22           28       117:103
10      LZS Victoria II Chróścice              22          21       108:112
11      AKS Mikołów                                22          19        110:110
12      UKS Huragan Sosnowiec              22         19        103:117
13      ULKS Ruch Pniów                         22         15        88:132
14      MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22         11        74:146
15      UKS Dwójka Sosnowiec               22          8          75:145
16      LKS 45 Bujaków Mikołów             22          0         45:175

Tabela po XIII seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 13 24 100:30
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój 13 22 90:40
3 MKS Czechowice Dziedzice 13 20 86:44
4 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 13 20 79:51
5 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13 19 85:45
6 PSKS Beskidy Bielsko Biała 13 16 74:56
7 KTS Lędziny 13 16 71:59
8 LKS Orzeł Stanica 13 15 74:56
9 KTS MOKSiR Zawadzkie 13 15 73:57
10 LZS Victoria II Chróścice 13 10 56:74
11 UKS Huragan Sosnowiec 13 8 54:76
12 ULKS Ruch Pniów 13 7 46:84
13 AKS Mikołów 13 6 49:81
14-15 UKS Dwójka Sosnowiec 13 5 37:93
  MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 5 37:93
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 13 0 31:99

Tabela po XI seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 11 20 83:27
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój 11 20 80:30
3 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 11 17 66:44
4 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 11 16 73:37
5 MKS Czechowice Dziedzice 11 16 72:38
6 KTS MOKSiR Zawadzkie 11 15 67:43
7 KTS Lędziny 11 15 63:47
8 LKS Orzeł Stanica 11 13 64:46
9 PSKS Beskidy Bielsko Biała 11 13 63:47
10 LZS Victoria II Chróścice 11 10 49:61
11-12 AKS Mikołów 11 5 42:68
  UKS Huragan Sosnowiec 11 5 42:68
13 ULKS Ruch Pniów 11 4 35:75
14 UKS Dwójka Sosnowiec 11 4 32:78
15 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 11 3 26:84
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 11 0 25:85

Klasyfikacja II Liga Kobiet po X seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 10 18 75:25
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój 10 18 71:29
3 MKS Czechowice Dziedzice 10 15 67:33
4 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10 15 58:42
5 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 67:33
6 KTS MOKSiR Zawadzkie 10 14 62:38
7 LKS Orzeł Stanica 10 13 62:38
8 PSKS Beskidy Bielsko Biała 10 13 59:41
9 KTS Lędziny 10 13 57:43
10 LZS Victoria II Chróścice 10 8 42:58
11 AKS Mikołów 10 5 38:62
12 UKS Huragan Sosnowiec 10 4 37:63
13 UKS Dwójka Sosnowiec 10 4 31:69
14 ULKS Ruch Pniów 10 3 30:70
15 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10 3 23:77
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 10 0 23:77

X SERIA

Nr data 28.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
193 KTS Lędziny KTS MOKSiR Zawadzkie Kufel 6:4
194 MKS Czechowice Dziedzice UKS Dwójka Sosnowiec Drążyk 7:3
195 JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Stanica Cichoń 7:3
196 MKS Cieszko Cieszyn MKS Skarbek Tarnowskie Góry Hałaczkiewicz 6:4
197 PSKS Beskidy Bielsko Biała MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Blachura 8:2
198 LZS Victoria II Chróścice ULKS Ruch Pniów OZTS Opole 6:4
199 UKS Huragan Sosnowiec UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Lilien 3:7
200 LKS 45 Bujaków Mikołów AKS Mikołów Olencki 1:9

Klasyfikacja II Liga Kobiet

Tabela po IX seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 9 16 69:21
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 16 64:26
3 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 9 14 63:27
4 KTS MOKSiR Zawadzkie 9 14 58:32
5 MKS Czechowice Dziedzice 9 13 60:30
6 LKS Orzeł Stanica 9 13 59:31
7 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 9 13 51:39
8-9 PSKS Beskidy Bielsko Biała 9 11 51:39
  KTS Lędziny 9 11 51:39
10 LZS Victoria II Chróścice 9 6 36:54
11 UKS Huragan Sosnowiec 9 4 34:56
12 UKS Dwójka Sosnowiec 9 4 28:62
13 AKS Mikołów 9 3 29:61
14 ULKS Ruch Pniów 9 3 26:64
15 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 3 21:69
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 9 0 22:68

IX SERIA

Nr data 21.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
185 LKS 45 Bujaków Mikołów KTS Lędziny Jędras 3:7
186 AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec Michalik K. 7:3
187 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. LZS Victoria II Chróścice Paszkowski 7:3
188 ULKS Ruch Pniów PSKS Beskidy Bielsko Biała Sopel 3:7
189 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Cieszko Cieszyn Michalski 0:10
190 MKS Skarbek Tarnowskie Góry JKTS Jastrzębie-Zdrój Kozłowski 8:2
191 LKS Orzeł Stanica MKS Czechowice Dziedzice Szmaj 6:4
192 UKS Dwójka Sosnowiec KTS MOKSiR Zawadzkie Eliasz 2:8

Aktualna klasyfikacja po VIII rundach:

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 JKTS Jastrzębie-Zdrój 8 16 62:18
2 MKS Cieszko Cieszyn 8 14 59:21
3 MKS Czechowice Dziedzice 8 13 56:24
4 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8 12 55:25
5 KTS MOKSiR Zawadzkie 8 12 50:30
6 LKS Orzeł Stanica 8 11 53:27
7 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 8 11 44:36
8-9 PSKS Beskidy Bielsko Biała 8 9 44:36
  KTS Lędziny 8 9 44:36
10 LZS Victoria II Chróścice 8 6 33:47
11 UKS Huragan Sosnowiec 8 4 31:49
12 UKS Dwójka Sosnowiec 8 4 26:54
13 ULKS Ruch Pniów 8 3 23:57
14 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 8 3 21:59
15 AKS Mikołów 8 1 22:58
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 8 0 19:61

VIII SERIA

Nr data 14.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
177 KTS Lędziny UKS Dwójka Sosnowiec Długajczyk 10:0
178 KTS MOKSiR Zawadzkie LKS Orzeł Stanica OZTS Opole 2:8
179 MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry Paszek J. 2:8
180 JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Kaptur 10:0
181 MKS Cieszko Cieszyn ULKS Ruch Pniów Hałaczkiewicz 7:3
182 PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Blachura 4:6
183 LZS Victoria II Chróścice AKS Mikołów OZTS Opole 5:5
184 UKS Huragan Sosnowiec LKS 45 Bujaków Mikołów Miliński 6:4

Tabela po VII serii

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 JKTS Jastrzębie-Zdrój 7 14 52:18
2 MKS Czechowice Dziedzice 7 13 54:16
3 MKS Cieszko Cieszyn 7 12 52:18
4 KTS MOKSiR Zawadzkie 7 12 48:22
5 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7 10 47:23
6 LKS Orzeł Stanica 7 9 45:25
7 PSKS Beskidy Bielsko Biała 7 9 40:30
8 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 7 9 38:32
9 KTS Lędziny 7 7 34:36
10 LZS Victoria II Chróścice 7 5 28:42
11 UKS Dwójka Sosnowiec 7 4 26:44
12 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 7 3 21:49
13 ULKS Ruch Pniów 7 3 20:50
14 UKS Huragan Sosnowiec 7 2 25:45
15 AKS Mikołów 7 0 17:53
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 7 0 15:55

VII SERIA

Nr data 07.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
169 UKS Huragan Sosnowiec KTS Lędziny Rodek 6:4
170 LKS 45 Bujaków Mikołów LZS Victoria II Chróścice Olencki 4:6
171 AKS Mikołów PSKS Beskidy Bielsko Biała Michalik K. 4:6
172 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. MKS Cieszko Cieszyn Leśniak 6:4
173 ULKS Ruch Pniów JKTS Jastrzębie-Zdrój Sopel 2:8
174 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice Michalski 2:8
175 MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS MOKSiR Zawadzkie Kozłowski 7:3
176 LKS Orzeł Stanica UKS Dwójka Sosnowiec Zapart 8:2

Tabela po VI serii

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 6 12 48:12
2 KTS MOKSiR Zawadzkie 6 12 45:15
3 JKTS Jastrzębie-Zdrój 6 12 44:16
4 MKS Czechowice Dziedzice 6 11 46:14
5 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6 8 40:20
6 LKS Orzeł Stanica 6 7 37:23
7 PSKS Beskidy Bielsko Biała 6 7 34:26
8 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 6 7 32:28
9 KTS Lędziny 6 7 30:30
10 UKS Dwójka Sosnowiec 6 4 24:36
11 LZS Victoria II Chróścice 6 3 22:38
12 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 6 3 19:41
13 ULKS Ruch Pniów 6 3 18:42
14 UKS Huragan Sosnowiec 6 0 19:41
15 AKS Mikołów 6 0 13:47
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 6 0 11:49

VI SERIA

Nr data 31.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
161 KTS Lędziny LKS Orzeł Stanica Kuś A. 6:4
162 UKS Dwójka Sosnowiec MKS Skarbek Tarnowskie Góry Eliasz 3:7
163 KTS MOKSiR Zawadzkie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry OZTS Opole 10:0
164 MKS Czechowice Dziedzice ULKS Ruch Pniów Drążyk 8:2
165 JKTS Jastrzębie-Zdrój UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Cichoń 7:3
166 MKS Cieszko Cieszyn AKS Mikołów Hałaczkiewicz 9:1
167 PSKS Beskidy Bielsko Biała LKS 45 Bujaków Mikołów Blachura 10:0
168 LZS Victoria II Chróścice UKS Huragan Sosnowiec OZTS Opole 6:4

Tabela po V serii

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Cieszko Cieszyn 5 10 39:11
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój 5 10 37:13
3 KTS MOKSiR Zawadzkie 5 10 35:15
4 MKS Czechowice Dziedzice 5 9 38:12
5 LKS Orzeł Stanica 5 7 33:17
6 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 5 7 29:21
7 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5 6 33:17
8-9 KTS Lędziny 5 5 24:26
  PSKS Beskidy Bielsko Biała 5 5 24:26
10 UKS Dwójka Sosnowiec 5 4 21:29
11 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5 3 19:31
12 ULKS Ruch Pniów 5 3 16:34
13 LZS Victoria II Chróścice 5 1 16:34
14 UKS Huragan Sosnowiec 5 0 15:35
15 AKS Mikołów 5 0 12:38
16 LKS 45 Bujaków Mikołów 5 0 11:39

V SERIA

Nr data 24.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
153 LZS Victoria II Chróścice KTS Lędziny OZTS Opole 5:5
154 UKS Huragan Sosnowiec PSKS Beskidy Bielsko Biała Jach 3:7
155 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Cieszko Cieszyn Jędras 2:8
156 AKS Mikołów JKTS Jastrzębie-Zdrój Michalik K. 4:6
157 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. MKS Czechowice Dziedzice Leśniak 5:5
158 ULKS Ruch Pniów KTS MOKSiR Zawadzkie Sopel 1:9
159 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Dwójka Sosnowiec Michalski 8:2
160 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LKS Orzeł Stanica Kozłowski 5:5

 

IV SERIA

Nr data 03.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
145 KTS Lędziny MKS Skarbek Tarnowskie Góry Kufel 5:5
146 LKS Orzeł Stanica MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Szmaj 8:2
147 UKS Dwójka Sosnowiec ULKS Ruch Pniów Eliasz 3:7
148 KTS MOKSiR Zawadzkie UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. OZTS Opole 7:3
149 MKS Czechowice Dziedzice AKS Mikołów Paszek J. 9:1
150 JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS 45 Bujaków Mikołów Kaptur 10:0
151 MKS Cieszko Cieszyn UKS Huragan Sosnowiec Hałaczkiewicz 8:2
152 PSKS Beskidy Bielsko Biała LZS Victoria II Chróścice Blachura 6:4

Klasyfikacja II Liga Kobiet

Tabela po III serii

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 MKS Czechowice Dziedzice 3 6 24:6
2 MKS Cieszko Cieszyn 3 6 23:7
3-4 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 3 6 21:9
  JKTS Jastrzębie-Zdrój 3 6 21:9
5 KTS MOKSiR Zawadzkie 3 6 19:11
6 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3 4 23:7
7 LKS Orzeł Stanica 3 4 20:10
8 UKS Dwójka Sosnowiec 3 4 16:14
9 KTS Lędziny 3 3 14:16
10 PSKS Beskidy Bielsko Biała 3 1 11:19
11 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3 1 9:21
12 ULKS Ruch Pniów 3 1 8:22
13 UKS Huragan Sosnowiec 3 0 10:20
14 LKS 45 Bujaków Mikołów 3 0 9:21
15-16 LZS Victoria II Chróścice 3 0 7:23
16 AKS Mikołów 3 0 7:23

III SERIA

Nr data 26.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
137 PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS Lędziny Blachura 5:5
138 LZS Victoria II Chróścice MKS Cieszko Cieszyn OZTS Opole 3:7
139 UKS Huragan Sosnowiec JKTS Jastrzębie-Zdrój Kulawiak 2:8
140 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Czechowice Dziedzice Olencki 1:9
141 AKS Mikołów KTS MOKSiR Zawadzkie Michalik K. 3:7
142 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. UKS Dwójka Sosnowiec Leśniak 8:2
143 ULKS Ruch Pniów LKS Orzeł Stanica Sopel 3:7
144 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek Tarnowskie Góry Michalski 1:9

 

II SERIA

Nr data 19.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
129 KTS Lędziny MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Długajczyk 7:3
130 MKS Skarbek Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów Kozłowski 10:0
131 LKS Orzeł Stanica UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Szmaj 3:7
132 UKS Dwójka Sosnowiec AKS Mikołów Eliasz 8:2
133 KTS MOKSiR Zawadzkie LKS 45 Bujaków Mikołów OZTS Opole 6:4
134 MKS Czechowice Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec Pasze J. 6:4
135 JKTS Jastrzębie-Zdrój LZS Victoria II Chróścice Cichoń 7:3
136 MKS Cieszko Cieszyn PSKS Beskidy Bielsko Biała Dietrich 8:2

I SERIA

Nr data 12.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
121 KTS Lędziny MKS Cieszko Cieszyn Kufel 2:8
122 PSKS Beskidy Bielsko Biała JKTS Jastrzębie-Zdrój Blachura 4:6
123 LZS Victoria II Chróścice MKS Czechowice Dziedzice OZTS Opole 1:9
124 UKS Huragan Sosnowiec KTS MOKSiR Zawadzkie Lilien 4:6
125 LKS 45 Bujaków Mikołów UKS Dwójka Sosnowiec Jędras 4:6
126 AKS Mikołów LKS Orzeł Stanica Michalik K. 2:8
127 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. MKS Skarbek Tarnowskie Góry Leśniak 6:4
128 ULKS Ruch Pniów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Sopel 5:5

Wspierają nas