• psks_01.jpg
  • banner_03.jpg
  • banner_08.jpg
  • banner_04.jpg
  • aqualogo.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_06.jpg
  • banner_07.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • psks_03.jpg

Zapraszamy na "Zimę w mieście"!

Miasto Bielsko-Biała zaprasza na imprezy sportowe i rekreacyjne organizowane w ramach akcji "Zima w mieście".

11.02.2013 r. (poniedziałek)

godz. 7:00-8:00 i 8:00-8:55 – Zajęcia z podstaw hokeja na lodzie *

miejsce: lodowisko w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Karbowa 26

organizator: Fundacja Drachma / Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

godz. 9:00 – Halowy turniej piłki nożnej pięcioosobowej dla szkół gimnazjalnych

miejsce: hala sportowa Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Victoria”, ul. Bratków 16

zapisy do turnieju i losowanie drużyn w dniu 08.02.2013 r. o godz. 15:30

organizator: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

godz. 9:00-11:00 – Zajęcia nauki jazdy na nartach dla początkujących  *

miejsce: Bielsko-Bialski Ośrodek Rekreacyjno-Narciarski „Dębowiec”, ul. Karbowa 55

organizator: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

godz. 10:00-11:00 – Zajęcia nauki jazdy na łyżwach  *

miejsce: lodowisko w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Karbowa 26

organizator: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

godz. 11:00-12:00 – Zajęcia z nauki łyżwiarstwa figurowego  *

miejsce: lodowisko w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Karbowa 26

organizator: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

godz. 14:00-15:00 i 15:00-16:00 – Zajęcia nauki pływania *

miejsce: pływalnia „Troclik”, ul. Sosnkowskiego 14

I grupa – początkująca: dzieci do 8 lat

II grupa – doskonaląca technikę pływania: dzieci do 10 lat

organizator: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

I. ORGANIZATOR:
Parafialno - Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY”

II. CEL:
upowszechnianie gry w tenisa stołowego i badmintona,
wyłonienie mistrza tenisa stołowego i badmintona.

III. TERMIN I  MIEJSCE:
Turnieje zostaną rozegrane w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 28  w Bielsku – Białej ul. Wyzwolenia 343.
                             Sobota 9  luty 2013 r.
PROGRAM:
            Walentynkowy Turniej Badmintona
Godz.   9:00:9:30 – przyjmowanie zgłoszeń i losowanie,
Godz. 9:30 – rozpoczęcie turnieju,
III Walentynkowy  Turniej Tenisa Stołowego
Godz. 11:30-12:00 – przyjmowanie zgłoszeń i losowanie,
Godz. 12:00 – rozpoczęcie turnieju,

IV. UCZESTNICTWO:
W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni którzy:
- zapoznają się z regulaminem  i zobowiążą się go przestrzegać,
- posiadają własny sprzęt do gry.

V. ZASADY ROZGRYWEK:
Turnieje są rozgrywany wg odrębnej klasyfikacji dla dziewcząt i chłopców w kat. wiekowych:
SP kl.  I-II
SP kl. III-IV,  
SP kl. V-VI
Gimnazjum,
Liceum,
Open,
W przypadku, gdy w danej kategorii zgłosi się mniej niż 3 zawodników, zostaną połączone ze starszą kategorią.

VI. NAGRODY:
Organizator  turnieju zapewnia zdobywcom miejsc od I – III  w poszczególnych kategoriach medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

VII.  UWAGI KOŃCOWE:
Zawodnicy i  kibice  zobowiązani są do posiadania obuwia zamiennego.

W dniu 2 luty 2013 Parafialny Klub Sportowy w Gilowicach zorganizował Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt w kat. SP oraz Starszych.
Ostateczne wyniki.
W kategorii dziewczęta SP:
I m-ce PKS Gilowice Olimpijczyk,
II - m-ce P-SKS "BESKIDY" II
III m-ce P-SKS "BESKIDY" I.
W kategorii dziewczęta Gimnazjum:
I m-ce PKS Gilowice Olimpijczyk,
II – m-ce PKS "SŁANICA" Sól,
III m-ce P-SKS "BESKIDY".
Dziewczęta w kategorii SP zagrały w składzie:
P-SKS BESKIDY” I:
Wiktoria Świerczok, Kasia Blachura, Magdalena Kaczor, Julia Węglarz, Małgorzata Fraś, Kamila Kawiak, Nikola Chlipała.
P-SKS BESKIDY” II:
Julia Zieleźnik, Milena Panek, Oliwia Ścieszka, Hania Komendera, Klaudia Jagosz, Ada Sroka.
Dziewczęta starsze:
Patrycja Krawczyk, Ewelina Blachura, Klaudia Kłoszewska,, Ksenia Łaciak, Ada Kocur.

W dniu  31  stycznia przy współpracy Dyrekcji SP 28, nauczycieli w-f oraz Zarządu P-SKS  "BESKIDY"  zorganizowano Galę Mistrzów Sportu SP 28.
Na Galę  zostali zaproszeni:
Piotr Kochowski Radny Rady Miejskiej - Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu
Szczepan Wojtasik Radny Rady Miejskiej
Franciszek Nikiel Radny Rady Miejskiej
Ryszard Radwan Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki
Pan Jan Solich Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty
Bogumiła Dziaduszewska Inspektor MZO
Rada Osiedla Hałcnów pan Edward Kołek oraz pan Bronisław Szafarczyk 
Sponsorzy:
pani Mirosława Bąk Cukiernia Jedyna A.A. Bąk
pani Barbara Tomala P.H.U. TOMART S.C
Gościem honorowym był pan Marian Kasprzyk mistrz olimpijski w boksie z Tokio 1964 r.

W prezentacji multimedialnej zaprezentowano organizowane imprezy i turnieje sportowe oraz osiągnięcia sportowe zawodników  szkoły oraz Klubu. Młodzież miała możliwość zadania pytań mistrzowi olimijskiemu  Panu M. Kasprzykowi oraz uzyskać autografy.
Podczas gali Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki wręczył wyróżnienia najlepszym zawodnikom tj.:
MAGDA GRABOŃ, ALICJA CZAUDERNA, KAROLINA RUDNICKA, ALICJA SZEDEL, JULIA WĘGLARZ, KONRAD WÓJCIK, MARCIN BĘBEN, MIKOŁAJ WAWRZUTA, FILIP JAFERNIK, KAMIL KWIECIŃSKI.
Ww. zawodnicy reprezentowali zarówno szkołę jak i Klub w różnych rozgrywkach , gdzie uzyskali bardzo dobre wyniki sportowe w piłce nożnej, piłce ręcznej, koszykówce, siatkówce oraz tenisie stołowym. Są także dla innych wzorem konsekwentnej i systematycznej pracy w rozwijaniu swojej sprawności. Ww. osoby potrafią także połączyć osiągnięcia sportowe z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce.
Pozostali wyróżnieni to:
Nikodem Stasiewicz
Jan Muszyński
Tomasz Stanisławski
Sebastian Matras
Mateusz Dobrzański
Radosław Kliś
Dawid Pająk
Kamil Kucharczyk
Krzysztof Boguniowski
Darek Morawski
Brunon Kosmowski
Marcel Iwan
Jakub Procner
Roman Wajdzik
Mateusz Barcik
Dominik Słowiński
Michał Śmigas
Piotr Kania
Jakub Gąsiorek
Konrad Burda
Maksymilian Kruczek
Gabriel Bartelmus
Krzysztof Korczyk
Łukasz Stępniewski
Maksymilian Targosz
Konrad Ptaszek
Tomasz Tomczak
Dominik Faron
Mateusz Haj
Rafał Mikociak
Rafał Waluś
Konrad Faber
Maciej Budkiewicz
Kacper Mazur
Dawid Francuz
Miłosz Dymon
Konrad Byrski
Paulina Cebulak
Kamila Kawiak
Wiktoria Świerzko
Karolina Juzba
Zuzanna Ciućka
Natalia Nycz
Karolina Szajda
Marta Kalemba
Julia Olma
Nikola Chlipała
Agata Odrowąż
Wiktoria Rebajn
Wiktoria Świerczok
Anna Śpiewak
Anna Bunach
Wiktoria Zwardoń
Oliwia Ścieszka
Milena Panek
Hania Komendera
Adriana Sroka
Julia Zieleźnik
Joanna Kliś
Michał Uchański

Podkategorie

Wspierają nas

PARAFIALNO-SZKOLNY KLUB SPORTOWY "BESKIDY"
ul. Wyzwolenia 334
43-334 BIELSKO-BIAŁA
Śląskie, Polska
NIP 937-23-25-453
REGON 072689439
KRS 0000232640
Kontakt telefoniczny: Prezes Klubu - Renata Zuber tel. 507 862 180