• psks_05.jpg
  • psks_02.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_03.jpg
  • banner_04.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_06.jpg
  • banner_07.jpg
  • banner_08.jpg

10.02.2018 - VIII Walentynkowy Turniej Badmintona,

17.02.2018 - IX Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego,

sala gimnastyczna SP nr 28 przy ul. Wyzwolenia 343

godz. 10:45 - zapisy,

godz. 11:00 - rozpoczęcie turniejów,

Kat. wiekowe:

SP kl. I-II, III-IV, V-VI, Gimnazjum, Liceum, OPEN.

WYNIKI - IX Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego

W turnieju wzięło udział 66 zawodników z 5 klubów:
LKS Olmex Piotrowice
Lesznianka Leszna Górna II
MKS Czechowice Dziedzice - Akademia Tenisa Stołowego
PKS LIPNIK
P-SKS „BESKIDY”

Kl. I-II
1. Justyna Białas
Chłopcy
1. Piotr Szary
2. Jakub Buk
3. Wojciech Kozieł
Kl. III-IV
1. Emilia Pencorska
2. Emilia Twardowska
3. Maria Toborek
4. Anna Chromik
5. Natalia Wójtowicz
6. Małgorzata Pietraszko
7. Natalia Gębczyńska
8. Klaudia Jarczok
Chłopcy
1. Mateusz Gawlas
2. Mikołaj Dudek
3. Michał Czernik
4. Michał Gniadek
5. Paweł Sygut
6. Antek Kozioł
7. Bartek Mamica
8. Filip Kmiecik
9. Filip Lis
10. Tymon Budziaszek
11. Hubert Wajdzik
Kl. V-VI
1. Weronika Indeka
2. Zuzanna Bronikowska
3. Paulina Białas
4. Lidia Kmiecik
Chłopcy
1. Olaf Then
2. Paweł Polak
3. Bartek Sygut
4. Krzysztof Kurtycz
5. Rafał Honkisz
6. Mateusz Paszek
7. Michał Mamica
8. Kacper Gąsiorek
Gimnazjum
1. Zuzanna Staszczak
2. Amanda Suchoł
Chłopcy
1. Piotr Ostachowski
2. Dawid Kmiecik
3. Jakub Zawoda
4. Miłosz Wójcik
5. Dominik Chrząścik
6. Krystian Kubinek
7. Szymon Mynarski
8. Patryk Malinka
9. Miłosz Majdak

Liceum
1. Grzegorz Moskała
2. Grzegorz Libiszewski
3. Adrian Wiecheć
4. Dominik Dziębała
OPEN
1. Moskała Grzegorz
2. Dominik Dziębała
3. Libiszewski Grzegorz
4. Then Olaf
5. Kołoczek Adam
6. Brak Sławomir
7. Kubinek Dariusz
8. Staszczak Zuzanna
9. Hofman
10. Wiecheć Adrian
11. Blachura Joanna
12. Bronikowska Zuzanna
13. Duraj Mariusz
14. Zawada Jakub
15. Suchoł Amanda
16. Indeka Weronika

Wspierają nas