• banner_07.jpg
  • psks_06.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_08.jpg
  • aqualogo.jpg
  • pilkarze.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_05.jpg
  • cwiczenia.jpg

Paryż 1924 – Paryż 2024.
Melbourne 1956
złote medale
Elżbieta Krzesińska – skok w dal

srebrne medale
Jerzy Pawłowski – szermierka, szabla indywidualnie
Janusz Sidło – rzut oszczepem
Adam Smelczyński – strzelectwo, rzutki „trap”
Marian Kuszewski, Zygmunt Pawlas, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub – szermierka, szabla drużynowo

brązowe medale
Henryk Niedźwiedzki – boks, waga piórkowa
Zbigniew Pietrzykowski – boks, waga lekkośrednia
Marian Zieliński – podnoszenie ciężarów, waga piórkowa
Dorota Horzonkówna, Natalia Kotówna, Helena Rakoczy, Danuta Stachow, Lidia Szczerbińska, Barbara Ślizowska – gimnastyka, ćwiczenia z przyborem drużynowo

Rzym 1960
złote medale
Zdzisław Krzyszkowiak – bieg na 3000 m z przeszkodami
Ireneusz Paliński – podnoszenie ciężarów, waga półciężka
Kazimierz Paździor – boks, waga lekka
Józef Szmidt – trójskok

srebrne medale
Jerzy Adamski – boks, waga piórkowa
Jarosława Jóźwiakowska – skok wzwyż
Elżbieta Krzesińska – skok w dal
Zbigniew Pietrzykowski – boks, waga półciężka
Tadeusz Walasek – boks, waga średnia
Marian Kuszewski, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Emil Ochyra, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub – szermierka, szabla drużynowo

brązowe medale
Brunon Bendig – boks, waga kogucia
Jan Bochenek – podnoszenie ciężarów, waga półciężka
Leszek Drogosz – boks, waga półśrednia
Marian Kasprzyk – boks, waga lekkopółśrednia
Teodor Kocerka – wioślarstwo, jedynka
Tadeusz Rut – rzut młotem
Tadeusz Trojanowski – zapasy w stylu wolnym, waga kogucia
Daniela Walkowiak – kajakarstwo, jedynka na 500 m
Kazimierz Zimny – bieg na 5000 m
Stefan Kapłaniak, Władysław Zieliński – kajakarstwo, dwójka na 1000 m
Teresa Ciepły, Halina Górecka, Barbara Janiszewska, Celina Jesionowska – sztafeta 4*100 m
Tokio 1964
złote medale
Waldemar Baszanowski – podnoszenie ciężarów, waga lekka
Egon Franke – szermierka, floret indywidualnie
Józef Grudzień – boks, waga lekka
Marian Kasprzyk – boks, waga półśrednia
Jerzy Kulej – boks, waga lekkopółśrednia
Józef Szmidt – trójskok
Teresa Ciepły, Halina Górecka, Irena Kirszenstein, Ewa Kłobukowska – sztafeta 4*100 m

srebrne medale
Teresa Ciepły – bieg na 80 m przez płotki
Irena Kirszenstein – bieg na 200 m
Irena Kirszenstein – skok w dal
Artur Olech – boks, waga musza
Marian Dudziak, Marian Foik, Wiesław Maniak, Andrzej Zieliński – sztafeta 4*100 m
Egon Franke, Ryszard Parulski, Janusz Różycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda – szermierka, floret drużynowo

brązowe medale
Andrzej Badeński – bieg na 400 m
Józef Grzesiak – boks, waga lekkośrednia
Ewa Kłobukowska – bieg na 100 m
Mieczysław Nowak – podnoszenie ciężarów, waga piórkowa
Ireneusz Paliński – podnoszenie ciężarów, waga lekkociężka
Zbigniew Pietrzykowski – boks, waga półciężka
Tadeusz Walasek – boks, waga średnia
Marian Zieliński – podnoszenie ciężarów, waga lekka
Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub – szermierka, szabla drużynowo
Krystyna Czajkowska, Maria Golimowska, Krystyna Jakubowska, Danuta Kordaczuk, Krystyna Krupa, Józefa Ledwig, Jadwiga Marko, Jadwiga Rutkowska, Zofia Szcześniewska, Maria Śliwka – siatkówka

III konkurs plastyczny V DS

Wspierają nas