• aqualogo.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_03.jpg
  • banner_07.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • pilkarze.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_01.jpg

 Noworoczny Turniej Piłki Nożnej

Beskidki gr. 1 i 2.

1.miejsce - Biali
Bartosz Duśko (Najlepszy Zawodnik)
Łukasz Rokowski
Adam Handzlik
Kamil Gocal
Sebastian Zawiła
2.miejsce - Zieloni
Kamil Gomola (NZ)
Kacper Chowaniak
Krzysztof Bestwina
Tomasz Mieszczak
Adrian Kiepura
3.miejsce - Niebiescy
Filip Lasik (NZ)
Igor Leśniak
Maksymilian Fudala
Szymon Sadowski
Marcel Pietrowski
4.miejsce - Różowi
Wojciech Gębalski (NZ)
Marcel Bigaj
Mateusz Zamarło
Adam Sobierajski
Gabriel Jeliński
5.miejsce - Czarni
Bartłomiej Bestwina (NZ)
Adrian Przybytek
Stanisław Kłusak
Artur Wójciak
Piotr Wrzeszcz
6.miejsce - Szarzy
Antoni Iskrzycki (NZ)
Rafał Jańcza
Kamil Bulańdziak
Michał Jachowicz
Olaf Korczyk

 Bes N1

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej
Beskidki gr. 3 i 4.

1.miejsce - Pomarańczowi
Nataniel Bierczak (NZ)
Dawid Majcherczyk
Filip Bigaj
Szymon Gołąb
Igor Złotkowski
2.miejsce - Żółci
Kacper Korzeń (NZ)
Nikodem Korzeń
Maksymilian Kawka
Karol Sobecki
Szymon Gębalski
3.miejsce - Niebiescy
Wiktor Sędziak (NZ)
Wojciech Wróbel
Maciej Kinzel
Oliwier Chrobak
Oliwier Lichwała
Oskar Budzyński
4.miejsce - Czarni
Krzysztof Stroński (NZ)
Piotr Caputa
Bartosz Luber
Oliwier Blachura
Hubert Hrabowski
5.miejsce - Czerwoni
Jakub Moliński (NZ)
Krystian Walczak
Adam Handzlik
Marek Włosiński
Jakub Wołoszczak
Julian Gontarz
6.miejsce - Biali
Jakub Walczak (NZ)
Jan Damek
Franciszek Dudzik
Błażej Kołodziejski
Antoni Wojtyłko

 BES n 4

Beskidki gr. 5 i 6.
W turnieju wzięło udział 32 zawodników.

1.miejsce - Różowi
Szymon Włosiński (NZ)
Tymoteusz Klimkowski
Antoni Fudala
Filip Hamerlak
Bartosz Brzeziński
2.miejsce - Biali
Miłosz Zemanek (NZ)
Igor Sędziak
Filip Szczypka
Maksymilian Sikora
Jakub Kłusak
3.miejsce - Czarni
Miłosz Okamfer (NZ)
Miłosz Stanclik
Oliwier Korzątkowski
Michał Martyniak
Bartosz Talik - Anioła
4.miejsce - Żółci
Jan Jurzak (NZ)
Ignacy Wieczorek
Jakub Klimkowski
Nikodem Drygowski
Nikodem Janas
5.miejsce - Czerwoni
Ryszard Gocek (NZ)
Kacper Iskrzycki
Jakub Graboń
Ksawery Wójcik
Tadeusz Sobierajski
Leonard Szlegr
6.miejsce - Pomarańczowi
Karol Bąbka (NZ)
Jakub Polak
Kaspian Bierczak
Jakub Kępczyński
Maciej Chrobak
Oskar Janowicz

 BES N6

Plakat Turniej Piki

Wspierają nas