• banner_04.jpg
  • psks_03.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • aqualogo.jpg
  • banner_07.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_08.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_06.jpg

W turnieju uczestniczyło 98 zawodników.

BESKIDKI gr 1 i 2    - 31 zawodników 

1.miejsce - Czerwoni
Maksymilian Fudala(NZ)
Filip Lasik
Gabriel Jeliński
Michał Szymczak
Igor Jonkowski

2.miejsce - Czarni
Kacper Chowaniak (NZ)
Kamil Gomola
Bartosz Duśko
Adrian Kiepura
Adam Musiał

3.miejsce - Różowi
Adam Sobierajski (NZ)
Krzysztof Bestwina
Stanisław Kłusak
Olaf Korczyk
Adam Handzlik
Marcel Pietrowski

4.miejsce - Zieloni
Rafał Jańcza (NZ)
Kamil Bulańdziak
Tomasz Bulańdziak
Antoni Iskrzycki
Tomasz Mieszczak

5.miejsce - Niebiescy
Igor Leśniak (NZ)
Marcel Bigaj
Piotr Wrzeszcz
Szymon Sadowski
Mateusz Zamarło

6.miejsce - Żółci
Łukasz Rokowski (NZ)
Antoni Handzlik
Wojciech Gębalski
Kamil Gocal
Sebastian Zawiła

BESKIDKI gr 3 i 4  - 34 zawodników

1.miejsce - Pomarańczowi
Wiktor Sędziak (NZ)
Piotr Caputa
Maksymilian Kawka
Karol Sobecki
Antoni Wojtyłko
Antoni Dudzik

2.miejsce - Różowi
Jan Damek (NZ)
Szymon Gołąb
Bartosz Luber
Filip Bigaj
Franciszek Dudzik
Wiktor Stanclik

3.miejsce - Biali
Kacper Korzeń (NZ)
Nataniel Bierczak
Maciej Kinzel
Julian Gontarz
Hubert Hrabowski
Michał Biedroń

4.miejsce - Zieloni
Nikodem Korzeń (NZ)
Oskar Budzyński
Jakub Moliński
Szymon Gębalski
Igor Złotkowski

5.miejsce - Czarni
Wojciech Wróbel (NZ)
Krystian Walczak
Jakub Walczak
Oliwier Lichwała
Marek Włosiński

6.miejsce - Czerwoni
Adam Handzlik (NZ)
Oliwier Blachura
Wiktor Kliś
Jakub Wołoszczak
Dawid Majcherczyk
Błażej Kołodziejski

BESKIDKI gr 5 i 6  - 33 zawodników 
1.miejsce - Czerwoni
Władysłav Lobanov (NZ)
Jakub Graboń
Nikodem Drygowski
Wiktor Złotkowski
Ignacy Wieczorek

2.miejsce - Pomarańczowi
Krzysztof Stroński (NZ)
Mikołaj Okamfer
Jakub Klimkowski
Jakub Polak
Bartosz Brzeziński
Bartosz Talik - Anioła

3.miejsce - Czarni
Miłosz Zemanek (NZ)
Filip Szczypka
Jakub Kłusak
Oliwier Korzątkowski
Dominik Gomola

4.miejsce - Różowi
Szymon Włosiński (NZ)
Ksawery Wójcik
Maciej Przybyła
Tymoteusz Klimkowski
Filip Hamerlak

5.miejsce - Żółci
Tadeusz Sobierajski (NZ)
Maksymilian Sikora
Jakub Kępczyński
Nikodem Janas
Oskar Janowicz
Igor Sędziak

6.miejsce - Biali
Wojciech Kuna (NZ)
Jan Jurzak
Miłosz Stanclik
Kacper Iskrzycki
Kaspian Bierczak
Leonard Szlegr

Tur Mikoajkowy

Wspierają nas