• psks_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • banner_04.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_07.jpg
  • aqualogo.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_04.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_03.jpg

11 Listopada Święto Niepodległości

Na uczestników turnieju czekały liczne nagrody:
- zawodnicy ze zwycięskich drużyn otrzymali medale oraz nagrody biało-czerwone flagi.
- zawodnicy z pozostałych drużyn otrzymali nagrody pocieszenia,
- najlepszym zawodnikom poszczególnych drużyn wręczono okolicznościowe statuetki,
- uczestnikom konkursu plastycznego wręczono nagrody, pokrowce na buty sportowe.

W turnieju uczestniczyło 87 zawodników.

BESKIDKI gr.1 i 2 - 29 zawodników.
Gr 1 i 2
1.miejsce - Różowi
Sebastian Zawiła (Najlepszy Zawodnik)
Stanisław Kłusak
Krzysztof Bestwina
Marcel Pietrowski
Gabriel Jeliński
2.miejsce - Biali
Mateusz Zamarło (NZ)
Marcel Bigaj
Rafał Jańcza
Tomasz Bulańdziak
Piotr Wrzeszcz
3.miejsce - Niebiescy
Łukasz Rokowski (NZ)
Bartosz Duśko
Artur Wójciak
Adam Musiał
Adrian Kiepura
4.miejsce - Czarni
Adrian Przybytek (NZ)
Bartłomiej Bestwina
Antoni Iskrzycki
Szymon Sadowski
Kamil Gomola
5.miejsce - Zieloni
Adam Handzlik (NZ)
Maksymilian Fudala
Tomasz Mieszczak
Michał Jachowicz
Olaf Korczyk
6.miejsce - Czerwoni
Igor Jonkowski (NZ)
Filip Lasik
Wojciech Gębalski
Michał Szymczak.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym "11 Listopada-Święto Niepodległości" otrzymali:
- Michał Szymczak,
- Sebastian Zawiła,
- Filip Lasik,
- Piotr Wrzeszcz

 11 li NOw1 2

BESKIDKI gr. 3 i 4 - 29 zawodników.
1.miejsce - Żółci
Wiktor Stanclik (Najlepszy Zawodnik)
Kacper Korzeń
Nikodem Korzeń
Oskar Budzyński
2.miejsce - Różowi
Krystian Walczak (NZ)
Jakub Moliński
Adam Handzlik
Michał Biedroń
Marek Włosiński
3.miejsce - Czarni
Franciszek Dudzik (NZ)
Piotr Caputa
Oliwier Chrobak
Filip Bigaj
Antoni Wojtyłko
4.miejsce - Niebiescy
Igor Złotkowski (NZ)
Szymon Gołąb
Oliwier Lichwała
Hubert Hrabowski
Bartosz Luber
5.miejsce - Biali
Dawid Majcherczyk(NZ)
Kamil Gocal
Jan Damek
Jakub Walczak
Błażej Kołodziejski
6.miejsce - Czerwoni
Nataniel Bierczak (NZ)
Maciej Kinzel
Wojciech Wróbel
Antoni Dudzik
Jakub Wołoszczak.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym "11 Listopada-Święto Niepodległości" otrzymali:
- Jakub Walczak,
- Kacper Korzeń,
- Nikodem Korzeń,
- Adam Handzlik,
- Krystian Walczak,
- Jan Damek,
- Oliwier Chrobak

 11 lis 3 4

BESKIDKI gr. 5 i 6 -29 najmłodszych zawodników.
1.miejsce - Pomarańczowi
Krzysztof Stroński (Najlepszy Zawodnik)
Władysław Lobanov
Nikodem Janas
Jakub Polak
Kacper Iskrzycki
2.miejsce - Czerwoni
Miłosz Zemanek (NZ)
Miłosz Stanclik
Ksawery Wójcik
Michał Martyniak
3.miejsce - Czarni
Antoni Fudala (NZ)
Bartosz Brzeziński
Leonard Szlegr
Tymoteusz Klimkowski
Szymon Włosiński
4.miejsce - Różowi
MaciejPrzybyła (NZ)
Jakub Graboń
Jakub Klimkowski
Dominik Gomola
Filip Hamerlak
5.miejsce - Żółci
Karol Bąbka (NZ)
Maksymilian Sikora
Ignacy Wieczorek
Kaspian Bierczak
Jan Jurzak
6.miejsce - Biali
Wiktor Złotkowski (NZ)
Mikołaj Okamfer
Oskar Janowicz
Nikodem Drygowski
Jakub Kępczyński.
Wyróżnienia w konkursie plastycznym "11 Listopada-Święto Niepodległości" za pięknie wykonane prace otrzymali:
- Maciej Przybyła,
- Ksawery Wójcik,
- Jakub Kępczyński,
- Ignacy Wieczorek,
- Jan Jurzak,
- Nikodem Janas,
- Karol Bąbka,
- Antoni Fudala,
- Nikodem Drygowski,
- Ryszard Gocek

11 lis 5 6
Turniej dofinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki z PROGRAMU "Sport da Wszystkich" w ramach
realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" projektu "Aktywnie i zdrowo w Beskidach".

Wspierają nas