• psks_06.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_07.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_08.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_04.jpg
  • pilkarze.jpg
  • aqualogo.jpg
  • logo-fundacja-lotto-jpg.jpg

W turnieju uczestniczyło 85 zawodników.

BESKIDKI gr. 1 i 2.
W turnieju wzięło udział 24 zawodników.

1.miejsce - Czerwoni
Wiktor Kawka (Najlepszy Zawodnik)
Filip Lasik
Adrian Kiepura
Marcel Pietrowski

2.miejsce - Czarni
Wojciech Gębalski (NZ)
Kamil Bulańdziak
Adrian Przybytek
Michał Szymczak

3.miejsce - Zieloni
Artur Wójciak (NZ)
Maksymilian Fudala
Łukasz Rokowski
Antoni Handzlik

4.miejsce - Różowi
Stanisław Kłusak (NZ)
Bartosz Duśko
Mateusz Zamarło
Szymon Sadowski

5.miejsce - Szarzy
Krzysztof Bestwina (NZ)
Tomasz Mieszczak
Gabriel Jeliński
Olaf Korczyk

6.miejsce - Niebiescy
Antoni Iskrzycki (NZ)
Bartłomiej Bestwina
Piotr Wrzeszcz
Igor Jonkowski

BP 12 

BESKIDKI gr. 3 i 4.

W turnieju wzięło udział 30 zawodników.

1.miejsce - Czerwoni
Piotr Caputa(Najlepszy Zawodnik)
Nikodem Korzeń
Bartosz Luber
Julian Gontarz
Franciszek Dudzik

2.miejsce - Czarni
Antoni Dudzik(NZ)
Nataniel Bierczak
Jakub Walczak
Dawid Majcherczyk
Marek Włosiński

3.miejsce - Różowi
Filip Bigaj (NZ)
Szymon Gołąb
Błażej Kołodziejski
Igor Złotkowski
Oliwier Chrobak

4.miejsce - Biali
Maksymilian Kawka(NZ)
Kacper Korzeń
Jan Damek
Wiktor Stanclik
Oliwier Lichwała


5.miejsce - Niebiescy
Adam Handzlik (NZ)
Wojciech Wróbel
Oskar Budzyński
Szymon Gębalski
Krystian Walczak

6.miejsce - Zieloni
Jakub Moliński (NZ)
Hubert Hrabowski
Wiktor Kliś
Michał Biedroń
Tymoteusz Likus

BP 34

BESKIDKI gr. 5 i 6.

W turnieju wzięło udział 31 zawodników.

1.miejsce - Pomarańczowi
Mikołaj Okamfer (Najlepszy Zawodnik)
Jan Jurzak
Wojciech Kuna
Ryszard Gocek
Tadeusz Sobierajski

2.miejsce - Czerwoni
Ignacy Wieczorek(NZ)
Władysław Lobanov
Karol Bąbka
Antoni Fudala
Nikodem Drygowski

3.miejsce - Niebiescy
Jakub Klimkowski(NZ)
Tymoteusz Klimkowski
Jakub Graboń
Leonard Szlegr
Szymon Włosiński

4.miejsce - Różowi
Dominik Gomola(NZ)
Oskar Janowicz
Miłosz Zemanek
Wiktor Złotkowski
Kacper Iskrzycki

5.miejsce - Zieloni
Filip Hamerlak(NZ)
Maciej Przybyła
Bartosz Brzeziński
Jakub Polak
Michał Martyniak
Kaspian Bierczak

6.miejsce - Biali
Miłosz Stanclik (NZ)
Filip Szczypka
Bartosz Anioła-Talik
Nikodem Janas
Jakub Kłusak

BP 56

 Turniej dofinansowany został ze środków budżetu państwa z Ministerstwa Sportu i Turystyki z PROGRAMU "Sport dla Wszystkich" w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania "Aktywnie i zdrowo w Beskidach".

Wspierają nas