• pilkarze.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • psks_01.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_08.jpg

Turniej dofinansowany został ze środków budżetu państwa z Ministerstwa Sportu i Turystyki z PROGRAMU "Sport dla Wszystkich" w ramach realizowanego przez P-SKS "BESKIDY" zadania: „UWIERZ W SIEBIE I BĄDŹ MISTRZEM”.

W turnieju wzięło udział 84 zawodników.

Grupę 1 i 2 BESKIDKÓW reprezentowało 28 zawodników.
1.miejsce - Biali
Kamil Młotek - Najlepszy Zawodnik
Łukasz Rokowski
Antoni Handzlik
Jakub Burzawa
2.miejsce - Czerwoni
Maksymilian Fudala - Najlepszy Zawodnik
Olaf Ułanowicz
Adam Handzlik
Nikita Latko - UKRAINA
3.miejsce - Pomarańczowi
Kamil Gomola - Najlepszy Zawodnik
Tomasz Mieszczak
Kamil Bulańdziak
Olaf Korczyk
4.miejsce - Żółci
Adam Musiał - Najlepszy Zawodnik
Igor Leśniak
Szymon Sadowski
Wojciech Gębalski
5.miejsce - Zieloni
Kamil Czerwiński - Najlepszy Zawodnik
Tomasz Bulańdziak
Kacper Chowaniak
Piotr Wrzeszcz
6.miejsce - Szarzy
Michał Rebajn - Najlepszy Zawodnik
Krzysztof Bestwina
Michał Jachowicz
Gabriel Jeliński
7.miejsce - Niebiescy
Wiktor Kawka - Najlepszy Zawodnik
Bartosz Duśko
Adrian Kiepura
Adrian Przybytek

besk gr 12

W grupie 3 i 4 BESKIDKÓW rywalizowało 31 zawodników.
1.miejsce - Biali
Stanisław Kłusak - Najlepszy Zawodnik
Antoni Iskrzycki
Mateusz Pasturczak
Julia Pasturczak
Filip Bigaj
2.miejsce - Niebiescy
Wiktor Sędziak - Najlepszy Zawodnik
Hubert Hrabowski
Szymon Gołąb
Julia Rozum
Oliwier Lichwała
3.miejsce - Pomarańczowi
Artur Wójciak- Najlepszy Zawodnik
Wojciech Pawlak
Maksymilian Kawka
Krystian Walczak
Antoni Wojtyłko
4.miejsce - Żółci
Piotr Caputa- Najlepszy Zawodnik
Bartosz Luber
Piotr Habdas
Jakub Moliński
Jakub Walczak
5.miejsce - Czerwoni
Nataniel Bierczak - Najlepszy Zawodnik
Marcel Pietrowski
Kacper Korzeń
Nikodem Korzeń
Tymoteusz Likus
Michał Szymczak
6.miejsce - Szarzy
Sebastian Zawiła - Najlepszy Zawodnik
Kacper Piekarz
Marek Mikrut
Mateusz Burzawa
Marek Włosiński

besk 34

W grupie 5 i 6 BESKIDKÓW rywalizowało 25 zawodników.

1.miejsce - Czerwoni
Oliwier Blachura - Najlepszy Zawodnik
Oskar Budzyński
Jakub Kępczyński
Tadeusz Sobierajski
Dominik Gomola

2.miejsce - Niebiescy
Miłosz Stanclik - Najlepszy Zawodnik
Wiktor Stanclik
Michał Martyniak
Filip Szczypka
Jarek Latko - UKRAINA

3.miejsce - Żółci
Szymon Gębalski - Najlepszy Zawodnik
Franciszek Szarek
Miłosz Zeman
Jan Jurzak
Ryszard Gocek

4.miejsce - Biali
Julian Gontarz - Najlepszy Zawodnik
Ksawery Wójcik
Kacper Iskrzycki
Jakub Kłusak
Bogdana Ryczka - Ukraina

5.miejsce - Pomarańczowi
Jakub Wołoszczak - Najlepszy Zawodnik
Adam Handzlik
Nikodem Janas
Leonard Szlegr
Marcin Kuszek

BESK gr 46

Wspierają nas