• banner_08.jpg
  • psks_06.jpg
  • psks_02.jpg
  • banner_07.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • banner_04.jpg
  • psks_05.jpg
  • banner_03.jpg
  • pilkarze.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_03.jpg
  • psks_01.jpg

PROTOKÓŁ

KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ PRZYJACIEL”

XLII HAŁCNOWSKIE DNI SPORTU I REKREACJI  "JESIEŃ 2022"


W Hałcnowskim Domu Kultury w dniach 20.09-14.10.10.2022 zorganizowano konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”, do którego zgłosiło się 40 młodych artystów – uczestników zajęć w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Jury w składzie:
Iwona Greczka – plastyk
Bożena Adamczyk – Kierownik Domu Kultury w Hałcnowie
Renata Zuber – prezes Parafialno-Szkolnego Klubu Sportowego ”BESKIDY”
Postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA MALUCHY
I MIEJSCE – MICHAŁ GARDAS (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Miał Miał”
I MIEJSCE – OSKAR MICHNOWICZ (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Junior”
I MIEJSCE – WOJCIECH LUBECKI (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kot Garf”
I MIEJSCE – ANASTAZJA MLECZKO (4 lata) za wykonanie pracy plastycznej pt. „Kotek Michalina”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 6 lat
I MIEJSCE – LIDIA KASPEREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Oliwia”
II MIEJSCE – SONIA JĘDRZEJCZYK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Maja”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 7 lat
I MIEJSCE – LENA GRABSKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moje przyjaciółki”
II MIEJSCE – NATALIA RĄCZKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel Pablo”
III MIEJSCE – MATEUSZ BULENDZIAK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój kot Wojtuś”
III MIEJSCE – LAURA GĄSIOREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 8 lat
I MIEJSCE – AGATA MICKIEWICZ za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciel Kuba”
II MIEJSCE – AGNIESZKA GĄSIOREK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel Fifi”
II MIEJSCE – MARIA ZEMANEK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciółka Marta”

KATEGORIA DZIECI W WIEKU 9-11 lat
I MIEJSCE – DAWID MAJCHERCZYK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel”
II MIEJSCE – HANNA GRABSKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moje przyjaciółki”
III MIEJSCE – LENA DOMERACKA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój pies czako”
WYRÓŻNIENIA
WYRÓŻNIENIE – POLA OLCZAK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjaciel- Rózia”
WYRÓŻNIENIE – URSZULA HAŁUCHA za wykonanie pracy plastycznej pt. „Moja siostra Julia”
WYRÓŻNIENIE – WOJCIECH MICKIEWCZ za wykonanie pracy plastycznej pt. „Przyjaciel Dominik”
WYRÓŻNIENIE – ALEKSANDRA DWORNIK za wykonanie pracy plastycznej pt. „Mój przyjacielManiek”

Wspierają nas