• psks_06.jpg
  • psks_04.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_01.jpg
  • banner_03.jpg
  • cwiczenia.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_03.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_07.jpg
  • pilkarze.jpg

TERMIN:
15 października 2022

ORGANIZATOR
- Parafialno-Szkolny Klub Sportowy "Beskidy",

WSPARCIE:
- Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP- puchary,
- Santander Bank Polska - nagrody indywidualne.

W turnieju wzięło udział 88 zawodników 

GRUPA STARSZA – 6 drużyn:

- 1 miejsce drużynowo
NIEBIESCY:
Antoni Budniak
Kamil Gomola
Łukasz Rokowski
Szymon Sadowski
Adam Musiał

- 2 miejsce drużynowo
CZERWONI:
Kamil Bulańdziak
Adam Handzlik
Antoni Handzlik
Tomasz Mieszczak
Tomasz Bulańdziak

- 3 miejsce drużynowo
POMARAŃCZOWI
Maksymilian Fudala
Wiktor Kawka
Kamil Młotek
Eryk Wołoszczak
Gabriel Jeliński
Wojciech Gębalski

- Król Strzelców Antoni Budniak

- Najlepszy Bramkarz Łukasz Rokowski

- Najaktywniejszy Zawodnik Tomasz Mieszczak

- Zawodnik Fair-Play Adam Handzlik

- Najlepszy Zawodnik drużyny
Niebiescy - Adam Musiał
Czerwoni - Antoni Handzlik
Pomarańczowi - Wiktor Kawka
Zieloni - Igor Leśniak
Szarzy - Bartłomiej Bestwina
Biali - Michał Rebajn

BESKIDKI 1

GRUPA  ŚREDNIA 
- 1 miejsce drużynowo
BIALI:
Antoni Iskrzycki
Julia Pasturczak
Marcel Pietrowski
Kacper Korzeń
Hubert Hrabowski

- 2 miejsce drużynowo
NIEBIESCY:
Wiktor Sędziak
Julia Rozum
Mateusz Pasturczak
Marek Włosiński
Szymon Gołąb

- 3 miejsce drużynowo
ZIELONI:
Artur Wójciak
Sebastian Zawiła
Mateusz Burzawa
Krystian Walczak
Antoni Wojtyłko

- Król Strzelców Antoni Iskrzycki

- Najlepszy Bramkarz Wojciech Pawlak

- Najaktywniejszy Zawodnik Wiktor Sędziak

- Zawodnik Fair-Play Bartosz Luber

- Najlepszy Zawodnik w drużynie
Biali - Hubert Hrabowski
Niebiescy - Mateusz Pasturczak
Zieloni - Artur Wójciak
Czerwoni - Piotr Caputa
Pomarańczowi - Maksymilian Kawka
Błękitni - Nataniel Bierczak

BESKIDKI 2
GRUPA NAJMŁODSZA– 6 drużyn:

- 1 miejsce drużynowo
BIALI:
Julian Gontarz
Kacper Iskrzycki
Grzegorz Jurdyga
Ksawery Wójcik

- 2 miejsce drużynowo
CZERWONI:
Wiktor Stanclik
Dominik Gomola
Michał Martyniak
Miłosz Zemanek

- 3 miejsce drużynowo
ŻÓŁCI:
Oskar Budzyński
Adam Handzlik
Jakub Kępczyński
Tymoteusz Klimkowski
Ryszard Gocek

- Król Strzelców Julian Gontarz

- Najlepszy Bramkarz Ksawery Wójcik

- Najaktywniejszy Zawodnik Adam Handzlik

- Zawodnik Fair-Play Marcin Kuszek

- Najlepszy Zawodnik z kążdej drużyny
BIALI - Grzegorz Jurdyga
CZERWONI - Dominik Gomola
ŻÓŁCI - Jakub Kępczyński
NIEBIESCY - Oliwier Blachura
POMARAŃCZOWI - Jakub Wołoszczak
BŁĘKITNI - Szymon Gębalski

 Sędzia - Wojtek Bąbka.

BESKIDKI 3

logo MST

 

Wspierają nas