• cwiczenia.jpg
  • banner_07.jpg
  • psks_01.jpg
  • psks_05.jpg
  • psks_03.jpg
  • banner_08.jpg
  • psks_02.jpg
  • psks_04.jpg
  • psks_06.jpg
  • banner_04.jpg
  • banner_03.jpg
  • pilkarze.jpg

XLI Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji „WIOSNA 2022"

Konkurs plastyczny

„Kapliczki, krzyże i figurki przydrożne w parafii Hałcnów"
Kl. I-III
1. Hania Norymberczyk 1b
2. Karina Nowosiad 1b
2. Hanna Grabska 2a
3. Oliwia Byrska 1b

Kl IV-VI
1. Adrian Kacprzycki 5c
2. Sandra Szewczyk 4c
3. Julia Nalepa 5b
Wyróżnienie: Michał Byrski 5c

Kl. VII-VIII
1. Julia Chrobak 7d
2. Natalia Korga 8e
3. Jacek Kucharczyk 7a

"Ołówek, Węgiel, Gumka - Od szarości do czerni".

Kategoria klasa I do III:
I miejsce - Karol Sobecki
I miejsce - Dawid Majcherczyk
I miejsce - Bartłomiej Karkocha
II miejsce - Judyta Jańcza
II miejsce - Julia Oboza
III miejsce - Hanna Grabska
III miejsce - Gabriela Osowska
wyróżnienie - Karol Szymczak
wyróżnienie - Antoni Kamiński
Kategoria klasa IV - VI
I miejsce - Julia Kamińska
I miejsce Filip Kamiński
II miejsce - Maja Frołow
II miejsce - Hanna Orszulak
III miejsce Martyna Podsiadło
wyróżnienie Amelia Ruśniak
Kategoria klasa VII - VIII
I miejsce - Amelia Jagosz
II miejsce - Zuzanna Smutrykowska
II miejsce Sonia Przybyła
III miejsce - Zuzanna Gram
III miejsce - Jarco Anna
III miejsce - Joanna Szczygieł
III miejsce - Weronika Worecka
Kategoria LICEUM:
I miejsce - Anna Powcioł
wyróżnienie - Laura Szuta

TRÓJBÓJ:

Kl. 4

DZIEWCZĘTA

  1. JULIA SZEWCZYK
  2. HANNA CHOLEWIAK
  3. SANDRA SZEWCZYK

CHŁOPCY

  1. ARTUR KOPKA
  2. HUBERT KUBACKI
  3. JAKUB HATALA

KL. 5

DZIEWCZĘTA

  1. LIUBOV DANIK
  2. MARTYNA MAŚLANKA
  3. LENA JACHOWICZ

CHŁOPCY

  1. NIKODEM CHACHURSKI
  2. SZYMON PRZYBYTEK
  3. MACIEJ KÓSKA

Kl. 6

DZIEWCZĘTA

  1. LENA KOSMOWSKA
  2. AGATA FORENDA
  3. MILENA STROJEK

CHŁOPCY

  1. ANTONI B UDNIAK
  2. JAKUB PRZYBYŁA
  3. SZYMON CZAPRACKI

Turniej mini siatkówki
Zawodnicy grali w 2 grupach po 3 zespoły systemem „Każdy z każdym”
I miejsce
Agata Forenda
Julia Rogowska
Julia Grzybowska
II miejsce
Hubert Kubacki
Antonina Stanclik
Zuzanna Musiałek
III miejsce
Alicja Lorenc
Paulina Łopatka
Sandra Szewczyk
IV miejsce
Martyna Migdał
Olga Nycz
Milena Mazur
V miejsce
Anna Dudzik
Karolina Płuciennik
Kinga Wnętrzak
VI miejsce
Julia Szewczyk
Julia Janikowska
Liliana Wieja

TURNIEJ DWÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ

I miejsce - Szymon Walczak, Bartosz Łusiński.

II miejsce - Marcin Jachowicz, Michał Holisz.

III miejsce - Szymon Drygowski, Jakub Nawrocki.

IV miejsce - Robert Toporowski, Kacper Bigaj.

V miejsceMarcin Michalak, Jakub Kasperek.

VI miejsce - Kacper Lanuszny, Siergiej Hodakowski.

Antoni Wyciszkiewicz, Krystian Kot.

Turniej Piłki Nożnej BESKIDKÓW

Gr 4,5,6
1 miejsce Biali:
Jakub Moliński
Marcel Pietrowski
Jakub Walczak
Franciszek Dudzik
Antoni Dudzik
Władek (Ukraina)
Władek (Ukraina)
Leonard Szlegr
2.miejsce - Czerwoni
Tymoteusz Bizoń
Szymon Gębalski
Nataniel Bierczak
Jan Jurzak
Marek Włosiński
Wojciech Pawlak
Stanisław Bizoń
3 miejsce - Pomarańczowi
Julian Gontarz
Wojciech Maślanka
Maksymilian Kawka
Wiktor Stanclik
Jakub Walczak
Jakub Antonowicz
4 miejsce - Żółci
Kacper Korzeń
Nikodem Korzeń
Hubert Hrabowski
Franciszek Szarek
Oliwier Blachura
Pomarańczowi 1:2 Czerwoni
Żółci 0:1 Biali
Pomarańczowi 1:0 Żółci
Czerwoni 0:1 Biali

Gr 1,2,3
1.miejsce - Pomarańczowi
Maksymilian Fudala
Wiktor Kawka
Adrian Kiepura
Gabriel Jeliński
Kamil Młotek
Filip Lasik
2.miejsce - Niebiescy
Antoni Budniak
Bartosz Duśko
Wojciech Gębalski
Maciej Chrobak
Sebastian Zawiła
3.miejsce - Biali
Krystian Rozum
Kamil Gomola
Antoni Handzlik
Mateusz Pasturczak
Wiktor Sędziak
Bartosz Luber
4.miejsce - Szarzy
Jakub Przybyła
Krzysztof Bestwina
Adrian Przybytek
Olaf Korczyk
Gabriel Zubal
Michał Szymczak
5.miejsce - Zieloni
Kamil Bulańdziak
Adam Handzlik
Tomasz Mieszczak
Tomasz Bulańdziak
Julia Rozum
6.miejsce - Czerwoni
Bartłomiej Bestwina
Piotr Wrzeszcz
Mateusz Buławczyk
Julia Pasturczak
Antoni Iskrzycki
Artur Wójciak
Pomarańczowi 2:0 Szarzy
Biali 5:0 Czerwoni
Zieloni 0:4 Niebiescy
Pomarańczowi 1:0 Biali
Szarzy 0:3 Niebiescy
Zieloni 2:1 Czerwoni
Biali 2:0 Szarzy
Pomarańczowi 3:0 Szarzy

kl. 4
I miejsce: 4a.
1. HUBERT KUBACKI
2. MACIEJ CHROBAK
3. KAMIL MŁOTEK
4. ŁUKASZ ROKOWSKI
5. KACPER BOLEK
6. KONRAD WLACH

II miejsce:  4d.
1. ARTUR KOPKA
2. JAN WASZTYL
3. ERYK WOŁOSZCZAK
4. OLAF UŁANOWICZ
5. JAN DAMEK
6. KACPER OTRZĄSEK
7. YAROSLAV YASINSKYI

III miejsce: 4b.
1. OLAF KORCZYK
2. BARTŁOMIEJ DUŚKO
3. ADRIAN PRZYBYTEK
4. MARCEL BIGAJ
5. WOJCIECH GĘBALSKI
6. PIOTR WZRESZCZ

IV miejsce: 4c.
1. MAKSYMILIAN FUDALA
2. WOJCIECH LEWANDOWSKI
3. STANISŁAW HOLEREK
4. SEBASTIAN KAPUSTKA
5. ADRIAN KIEPURA
6. ADRIAN MALARZ
7. WIKTOR KAWKA

A - B 0 : 0
3 : 2 - karne
A - C 0 : 0
3 : 2 – karne
B - C 1 : 0
C - D 0 : 1
B - D 0 : 0
1 : 2 – karne
A - D 1 : 0

 

Kl. 5

I miejsce:

5b.

1. KORNEL BIENIEK

2. GORDEY GOLUBEV

3. ADAM ŁUSIŃSKI

4. MACIEJ KÓSKA

5. KRYSTIAN ROZUM

6. WIKTOR STĘPNIEWSKI

II miejsce:

5c.

1. IGOR LEŚNIAK

2. SZYMON PRZYBYTEK

3. MAKSYMILIAN ZARĘBSKI

4. MICHAŁ GONCZARENKO

5. HUBERT URBANIEC

6. JAKUB BUK

III miejsce:

5a.

1. MATEUSZ BUŁAWCZYK

2. DANIEL CZERWIŃSKI

3. IGNACY NOWAK-BESKIDZKI

4. ROBERT URBANIEC

5. NIKODEM CHACHURSKI

A -   B

0 : 5

A -   C

0 : 1

B - C

0 : 0

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

kl. 7-8

I miejsce:

1. JAKUB NAWROCKI

2. SZYMON KUDZIEŁKO

3. KRZYSZTOF KOCOŃ

4. JAKUB KASPEREK

II miejsce:

1. ADAM KWAŚNIAK

2. JMARCIN GONCZARENKO

3. WOJCIECH GŁĄBEK

4. DAWID STAROŃ

5. SERHII KHODAKOVSKYI

III miejsce:

1. MARCIN MICHALAK

2. KACPER BIGAJ

3. MIKOŁAJ SZEWCZYK

4. JAKUB WŁOSIŃSKI

5. OLIWIER JANKOWSKI

NAWROCKI -   KWAŚNIAK

                   3 : 0

NAWROCKI -   MICHALAK

                 1 : 0

MICHALAK -   KWAŚNIAK

                   3 : 4

Koszykówka dziewczęta kl. 4

I miejsce:4c

1. SANDRA SZEWCZYK

2. PAULINA ŁOPATKA

3. KAMILA LUBER

4. ALICJA LORENC

II miejsce:4a

1. JULIA SZEWCZYK

2. WIKTORIA WASZKIELEWICZ

3. MILENA MAZUR

4a  -  4c

0 : 8

koszykówka chłopcy kl. 4
I miejsce:  4a
1. HUBERT KUBACKI
2. KRYSTIAN MŁOTEK
3. MACIEJ CHROBAK
4. ŁUKASZ ROKOWSKI

II miejsce:   4c
1. MAKSYMILIAN FUDALA
2. WIKTOR KAWKA
3. WOJCIECH LEWANDOWSKI
4. KRYSTIAN WIEJA
5. ADRIAN KIEPURA

III miejsce:   4b
1. ADRIAN PRZYBYTEK
2. WOJCIECH GĘBALSKI
3. PIOTR WRZESZCZ
4. GABRIEL JELIŃSKI

4a - 4b 8 : 1

4a - 4c 6 : 0

4b - 4c 8: 2

koszykówka dziewczęta kl. 5
I miejsce:  5b
1. JULIA NALEPA
2. KARINA HANKUS
3. SANDRA TALAGA
4. AMELIA GOŁĄB

II miejsce:   5a1
1. PAULINA POŚPIECH
2. OLIWIA JELIŃSKA
3. JULIA LONC
4. NIKOLA CHROBAK
5. SANDRA GEBHART

III miejsce:  5c
1. LENA JACHOWICZ
2. ZUZANNA MUSIAŁEK
3. KAROLINA PŁUCIENNIK
4. ANTONINA STANCLIK

IV miejsce:   5a2
1. MARTYNA KOLABIŃSKA
2. EMILIA LEŚNIAK
3. LIUBOV DANIK
4. WERONIKA ŻYDEK
5. KINGA WNĘTRZAK
5a1 - 5a2 4 : 0

5a1 - 5b 2 : 6

5c - 5a2 2: 0

5b - 5c 10 : 4

5c - 5a1 6 : 0

5b - 5a2 8 : 0

 koszykówka chłopcy kl. 5

I miejsce:  5b
5. MACIEJ RATAJCZYK
6. GORDEY GOLUBEV
7. KRYSTIAN ROZUM
8. KORNEL BIENIEK

II miejsce:  5b
6. MACIEJ RATAJCZYK
7. BARTŁOMIEJ BATKOWSKI
8. IGOR LEŚNIAK
9. JAKUB BUK
10. SZYMON CZUB

III miejsce:  5a1
1. MARCIN KANIK
2. IGNACY NOWAK-BESKIDZKI
3. JAKUB KLIMAS
4. MARCIN JACHOWICZ

IV miejsce:  5a2
1. BARTOSZ REDOSZ
2. DANIEL CZERWIŃSKI
3. ROBERT URBANIEC
4. KSAWERY DZIEDZIC
5a1 - 5a2
2 : 0

5a1 - 5b
2 : 12

5c - 5a2
6: 0

5b - 5c
8 : 0

5c - 5a1
6 : 0

5b - 5a2
4 : 0

koszykówka dziewczęta kl. 6

I miejsce:6a

1. AGATA FORENDA

2. MAJA FILOWSKA

3. JULIA GRZYBOWSKA

4. JULIA OTRZĄSEK

II miejsce:6B

1. KINGA WÓJCIK

2. MARLENA RADZANOWSKA

3. MILENA STROJEK

4. MAŁGORZATA PISOWADZKA

6a  -  4b

14 : 2

koszykówka chłopców kl. 6

I miejsce:6a

1. KAMIL CZERWIŃSKI

2. KAMIL BULANDZIAK

3. BARTEK BESTWINA

4. SZYMON CZAPRACKI

5. ALEKSANDER ZEMAN

II miejsce: 6b

1. PRZEMEK WYRWALSKI

2. RAFAŁ JAŃCZA

3. ANTONI BUDNIAK

4. STANISŁAW DZIKI

6a  -  4b

8 : 6


koszykówka dziewczęta kl. 7
I miejsce:
1. MAGDALENA DYCZEK
1. PATRYCJA SKIBA
1. KAROLINA POŚPIECH
1. ZUZANNA DUDEK

II miejsce:
1. MICHALINA GOCEK
1. JULIA MAŚLANKA
1. KARINA PUDEŁKO
1. NATALIA POSKER
GOCEK - DYCZEK
4 : 38

PIŁKA RĘCZNA


PIŁKA RĘCZNA
DZIEWCZĘTA kl. 4

I miejsce: A
1. SANDRA SZEWCZYK
2. PAULINA ŁOPATKA
3. ALICJA LORENC
4. LILIANA WIEJA
5. WIKTORIA CZULAK
6. OLIWIA SIEŃCZAK

II miejsce: B
1. JULIA SZEWCZYK
2. NIKOLA WANDZEL
3. JULIA JANIKOWSKA
4. MILENA MAZUR
5. ROKSANA HOMA

A - B
8 : 1

PIŁKA RĘCZNA kl. 4

CHŁOPCY

I miejsce:

4a.

1. HUBERT KUBACKI

2. ŁUKASZ ROKOWSKI

3. MACIEJ CHROBAK

4. KAMIL MŁOTEK

5. KONRAD WLACH

II miejsce:

4c.

1. ADRIAN KIEPURA

2. WOJCIECH LEWANDOWSKI

3. MAKSYMILIAN FUDALA

4. WIKTOR KAWKA

III miejsce:

4b.

1. OLAF KORCZYK

2. ADRIAN PRZYBYTEK

3. SZYMON SADOWSKI

4. WOJCIECH GĘBALSKI

5. KRZYSZTOF BESTWINA

6. PIOTR WRZESZCZ

A -   B

7 : 0

A -   C

2 : 0

B - C

1 : 2

kl. 5
CHŁOPCY
I miejsce:  5c.
1. JAKUB BUK
2. SZYMON PRZYBYTEK
3. MAKSYMILIAN ZARĘBSKI
4. MICHAŁ GONCZARENKO
5. BARTŁOMIEJ BATKOWSKI
6. IGOR LEŚNIAK
II miejsce: 5b.
1. ADAM ŁUSIŃSKI
2. GORDEY GOLUBEV
3. KORNEL BIENIEK
4. MACIEJ KÓSKA
5. KRYSTIAN ROZUM
6. WIKTOR STĘPNIEWSKI
7. JAKUB BURZAWA
III miejsce: 5a.
1. DANIEL CZERWIŃSKI
2. BARTOSZ REDOSZ
3. IGNACY NOWAK-BESKIDZKI
4. JAKUB KLIMAS
5. KSZAWERY DZIEDZIC
A - B 0 : 5
A - C 0 : 7
B - C 2 : 2

DZIEWCZĘTA
I miejsce:5b.
1. JULIA NALEPA
2. KARINA HANKUS
3. SANDRA TALAGA
4. AMELIA GOŁĄB
5. MAJA GACEK

II miejsce:5c.
1. KAROLINA PŁUCIENNIK
2. LENA JACHOWICZ
3. JULIA WOCH
4. MARTYNA MIGDAŁ
5. ZUZANNA MUSIAŁEK
6. ANTONINA STANCLIK
7. NATALIA KUŚMIERSKA
8. ANNA DUDZIK
III miejsce:5a.
1. PAULINA POŚPIECH
2. JULIA LONC
3. NIKOLA CHROBAK
4. MARTYNA KOLABIŃSKA
5. KINGA WNETRZAK
6. OLIWIA JELIŃSKA

A - B 0 : 4
A - C 2 : 3
B - C 2 : 2

  

Wspierają nas